Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z Odpalaniem w Seacie Toledo.

03 Nov 2008 00:32 1825 6
  • Level 10  
    Witam Wszystkich! Mam Seata Toledo 2.3 v5 i mam problem z odpalaniem. Jak próbuje odpalić to tylko coś " cyka" i kontrola od ładowania gaśnie a wszystkie inne się palą. Raz tak miałem, że podczas jazdy zapalała mi się kontrola od ładowania ( w momencie zapalania się było podobne "cyk" ) i jak się paliła to samochód tak jakby nie miał mocy a jak zgasła to było ok. i tak parę razy pod rząd.
  • User removed account  
  • Level 10  
    takie "cyk" to było słychać jakby gdzieś przy desce rozdzielczej jak jechałem i zapalał się kontrola od ładowania i auto nie miało mocy a jak zgasła to było ok. A przy odpalaniu to znowu ta kontrolka gaśnie a wszystkie inne się palą i nieraz słychać elektromagnes a nieraz nic nie słychać po prostu gaśnie kontrolka od ładowania i nic cisza. A rozrusznik jest nowy. Byłem u wielu mechaników i nikt nie zdiagnozował przyczyny.
  • Level 19  
    A kostka w stacyjce była wymieniana?
  • Level 11  
    wywołaj kody z pamięci kompa jak mówisz że nie ma siły to powinien zapamiętać kod usterki. a co do cykania to może być przekaźnik jeśli pod deską.
  • Level 10  
    Nie kostki w stacyjce nie wymieniałem. A jak wywołać ten kod usterki???? i Gdzie dokładnie są te przekaźniki??
  • Level 10  
    Problem stwarzał uszkodzony kabel od masy!!!