Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem gf 7000m sterownik, wydajnosc

03 Lis 2008 22:37 969 3
  • Poziom 10  
    Witam

Nurtuje mnie ten problem i szukałem odpowiedzi ale jakoś nic znaleźć nie moglem.

Mianowicie mam lapka acera 4520 z gf 700m i vistą home premium 32. na oreginalnych sterach wydajność karty jest fatalna, trochę lepiej jest na nowszych i w obu przypadkach pojawia się problem taki, iż podczas przesuwania okna w windowsie, szczególnie jak mam otwarte jeszcze kilka, płynność przesuwania ich jest straszna, ale zjawisko nie jest stale. Odpale okienko z animacja 3d i wszystko chodzi pięknie. Jeżeli chodzi o gry to podam przykład:
    Warcraft 3 - po uruchomieniu menu i gry wszystko jest ok, płynnie itp. Ale jak rozpocznę grę i ja skończę i wrócę do menu głównego to zaczyna się sieczna i płynność strasznie spada. Po powrocie do windowsa okna tez się tna :/
    Stery pobierałem z tej stronki:
    http://www.station-drivers.com/page/nvidia%20geforce%20go.htm
    bo oczywiście nvidia na swojej głównej stronce nie ma sterow do tej karty tylko do np 7050/610i ale do 7000/610 już nie :P

Próbowałem różnych sterów i to samo oprócz jednego: 7451
    Na tym wszystko chodzi super i nie ma tych objawów co na innych, ale jest inny mankament, otóż wywalający się sterownik ekranu przy oglądaniu filmów, albo youtube. Żadko ale wkurzające :/

Sorki ze tak dużo ale problem mnie nurtuje.

Proszę o pomoc

z góry dzieki
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Mam 2gB ramu. W systemie widziane 1790 reszta idzie w kartę.
    Wywalanie czyli nagły zwis, poczym blak screani pochwili calkowity zwis lapka, albo reset sterownika(to raczej rzadko, ale nawet po tym po ekranie lataja paski kolorowe i trzeba rebota robić żeby wszystko do normy wrucioł)