Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zyxel Prestige 2002L AOL Konfiguracja

martinpl79 03 Lis 2008 23:33 1504 0
    martinpl79
    Poziom 9  
    Posiadam bramkę jak w tytule z niemieckim softem oraz router Trendnet TEW-432BRP. Po podłączeniu wszystkiego (przewodowo) wszystko działało prawidłowo - konto ACTIO na bramce, Net na wszystkich komputerach także po WIFI. Jedyne co zauważyłem i co mnie zmobilizowało do pracy nad tą bramką to taka sytuacja:
    Router ma net na WANie prawidłowo rozdziela na komputery bramka loguje się do SIP można dzwonić i odbierać połączenia, ale jest jeden problem-po wyłączenia komputera na którym konfigurowałem wszystkie ustawienia Bramka nie łączy się z SIP, po włączeniu PC wraca do normy.
    Zacząłem kombinować na wszelkie sposoby z ustawieniami czasów rejestracji do SIp itd. Następnie próbowałem ustawiać porty w Routerze ale również bez efektów. Sprawdziłem że wystarczy jakikolwiek włączony komputer w mojej sieci i bramka działa poprawnie, nawet PDA z Windows Mobile wystarczy.
    Aktualna sytuacja jest dramatyczna: Bramka kompletnie nie łączy się z SIP wyświetlając błąd: "Status: Berechtigter Nutzer wurde nicht gefunden !! " (niestety język D :( ) Nie jestem w stanie poradzić sobie z tym sam dlatego proszę o pomoc gdyż szkoda żeby Bramka trafiła na dno szafy a po 5 dniach bojów jestem już zdruzgotany