Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Suzuki Swift i domykanie szyb z pilota?

04 Nov 2008 07:22 4501 4
  • Level 10  
    Witam!
    Zakladam alarm w suzuki swift i chcialem sie dowiedziec czy jest mozliwosc zrobienia domykania szyb jesli auto nie posiada funkcji komfort? Alarm posiada i w instrukcji jest napisane, iz mozna to wykorzystac np do domykania szyb, jednak ktos powiedzial mi, ze to nie wystarczy i auto tez musi taka funkcje posiadac... Prosze mi powiedziec czy nie da sie tego pod silniczki jakos podpiac albo cos w tym stylu czy po prostu nie ma takiej mozliwosci i tyle?:)

Alarm to "Magic Alarm 440"

Z gory dzieki za odpowiedz!
    Pozdrawiam
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • User removed account  
  • Level 10  
    Ok. Dzieki za odpowiedz:)

Powiedz mi jeszcze... Mam problem z podlaczeniem wylacznika w drzwiach.. Nie bardzo wiem jak on dziala i dlatego nie wiem jak go podlaczyc do alarmu.. Ma on dwa styki: masa i drugi (wlasnie z nim problem...) przy otwartym wylaczniku (drzwiach) jest tam okolo +6V... a po zamknieciu pokazuje sie +12V.. Oczywiscie lampka kolo lusterka dziala jak nalezy... Jak to dziala?;/ Skad tam bierze sie 6V a po zamknieciu drzwii 12V? Jak podpiac alarm do tego by reagowal na otwarcie/zamkniecie drzwi?

Sorry za maslo maslane ale nie wiem jak to dokladniej i przejzysciej opisac..
  • User removed account  
  • Level 10  
    Heh mozesz zerknac na ten schemacik i powiedziec czy dobrze to zrozumialem? To mialoby tak wygladac na stale czy tylko w celu sprawdzenia?
    Suzuki Swift i domykanie szyb z pilota?

Ja tu narysowalem normalny wylacznik ale nie wiem czy tamten w aucie jest takim zwyklym wylacznikiem i o takim samym dzialaniu...

Pozdrawiam.