Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suzuki Swift i domykanie szyb z pilota?

04 Lis 2008 07:22 4126 4
  • Poziom 9  
    Witam!
    Zakladam alarm w suzuki swift i chcialem sie dowiedziec czy jest mozliwosc zrobienia domykania szyb jesli auto nie posiada funkcji komfort? Alarm posiada i w instrukcji jest napisane, iz mozna to wykorzystac np do domykania szyb, jednak ktos powiedzial mi, ze to nie wystarczy i auto tez musi taka funkcje posiadac... Prosze mi powiedziec czy nie da sie tego pod silniczki jakos podpiac albo cos w tym stylu czy po prostu nie ma takiej mozliwosci i tyle?:)

Alarm to "Magic Alarm 440"

Z gory dzieki za odpowiedz!
    Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Ok. Dzieki za odpowiedz:)

Powiedz mi jeszcze... Mam problem z podlaczeniem wylacznika w drzwiach.. Nie bardzo wiem jak on dziala i dlatego nie wiem jak go podlaczyc do alarmu.. Ma on dwa styki: masa i drugi (wlasnie z nim problem...) przy otwartym wylaczniku (drzwiach) jest tam okolo +6V... a po zamknieciu pokazuje sie +12V.. Oczywiscie lampka kolo lusterka dziala jak nalezy... Jak to dziala?;/ Skad tam bierze sie 6V a po zamknieciu drzwii 12V? Jak podpiac alarm do tego by reagowal na otwarcie/zamkniecie drzwi?

Sorry za maslo maslane ale nie wiem jak to dokladniej i przejzysciej opisac..
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Heh mozesz zerknac na ten schemacik i powiedziec czy dobrze to zrozumialem? To mialoby tak wygladac na stale czy tylko w celu sprawdzenia?
    Suzuki Swift i domykanie szyb z pilota?

Ja tu narysowalem normalny wylacznik ale nie wiem czy tamten w aucie jest takim zwyklym wylacznikiem i o takim samym dzialaniu...

Pozdrawiam.