Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[AVR][C][FPGA][VHDL]Wspólna symulacja.

04 Lis 2008 13:53 1106 2
  • Poziom 9  
    Witam. Mój układ składa się z FPGA oraz dołączonego do niego mikrokontrolera AVR. Czy istnieje jakieś środowisko (albo inny sposób) by zasymulować cały projekt razem jednocześnie- czyli zachowanie mikrokontrolera programowanego w C, zachowanie FPGA programowanego w VHDL i interakcje między układami?
    Czy też jedyną możliwością jest osobne testowanie uP i osobne FPGA, tworząc modele behawioralne układu w FPGA gdy testujemy uP, i model zachowania uP gdy testujemy układ w FPGA? Powstaje wtedy problem skąd wiedzieć, że model behawioralny odpowiada działaniem odpowiednim kodom?
  • PCBway
  • Poziom 17  
    nie wiem, czy az dwa identyczne tematy sa Ci potrzebne ;)...

a co do pytania to nie mam pojecia :)... ale poszukalbym w tym kierunku http://www.evatronix.com.pl/ad6/ ... cos tam niby pisza, ale nie wiem czy o to chodzi... no i kaska potrzebna...
  • PCBway
  • Poziom 9  
    Założyłem temat w dziale "układy programowalne" i w dziale "AVR" bo temat tyczy się obu działów, a nie wiem czy każdy kto potencjalnie mógłby mi pomóc zagląda na wszystkie działy.... Usunąłeś temat z działu "układy programowalne" a chyba jednak tam mógłbym liczyć na większa pomoc.