Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Reinstalacja Visty - bez utworzonego rocovery cd

04 Nov 2008 17:59 6777 9
 • Level 19  
  Witam . Posiadam lapka fujitsu-siemens amilo li 2727 . Zainstalowałem mu xp , lecz musze powrócic do visty bo musze go oddac na gwarancje . Nieutworzyłem Recovery cd , jest na dysku partycja recovery , lecz nie potrafię jej uruchomić . Z c: mam zkopiowane tylko drivery i folder x86 - jest to instalka visty , lecz po nagraniu zawartości na dvd - jako dane . Nie bootuje z niej . Ma ktoś jakąś radę jak wrócić do Visty
 • Helpful post
  Level 26  
  Witaj.
  Nie jest to dokładnie na temat , ale nie musisz oddawać komputera z Vistą .
  Licencja na system działa w dół , więc XP jest legalny i możesz używać innego systemu niż ten z jakim kupiłeś w sklepie.
 • Level 14  
  Podczas uruchamiania komputera na dole na ekranie wyświetla się przez chwilę informacja o możliwościach.
  Przykładowo dla HP klawisz F10 - uruchomienie recovery.
  W amilo to chyba F8 - musisz po prostu jak oszalały naciskać to F8 od początku ( najlepiej jak ekran się włączy ) i nie przestawaj póki nie wejdzie)
  Nie mam dziś weny na konstrukcję normalnego postu więc napisałem najprościej jak potrafiłem.
 • User removed account  
 • Level 19  
  F8 niedziała . Wgrałem Viste z jakiejs innej płyty - wersja sie zgadza , serial z naklejki , czy moge go w takim stanie oddać :?:
 • User removed account  
 • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
  zdzislaw111 wrote:
  Licencja na system działa w dół , więc XP jest legalny i możesz używać innego systemu niż ten z jakim kupiłeś w sklepie.

  proszę nie wprowadzać w błąd, bo wcale nie dotyczy to wszelkich wersji Windows Vista i wszelkich numerów dla Windows XP.
 • Level 26  
  Koledzy jeśli już piszecie i wiecie jaki popełniłem błąd to proszę przynajmniej podajcie dokładnie szczegóły. Ja mogę poprzeć moje słowa zamieszczonym linkiem.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Windows_Vista

  Możliwe , że macie racje , ale to też trzeba czymś poprzeć. jeśli wprowadziłem kogoś w błąd to przepraszam i prozę o podanie dokładniejszych informacji , mogą one być przydatne innym.
 • User removed account