Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć wzmacniacz Pioneer do radia Sony GT 23?

04 Lis 2008 20:36 1536 6
  • Poziom 13  
    Witam mam problem kupiłem radyjko sony GT23 i chce podłączyć wzmacniacz. Niestety w radio nie ma wyjścia chinch. Jak mogę go podłaczyc jest jakaś przejściówka chinch - wyjścia głośnikowe? Pomóżcie zależy mi na podłączeniu wzmaka. Słyszałem ze można przez aux powiedzcie czy się da i jak?
  • Poziom 43  
    Na takie problemy to na Allegro mają recepty z chińskiej elektroniki która nie jest tak dobra jak medycyna ale coś tam działa.

SławeK
  • Poziom 14  
    Już pisałem troszkę na temat tego modelu na Elektrodzie, można dorobić wyjście liniowe, jak z resztą w każdym radiu, wpinając się z odpowiednimi kondensatorami i ew. rezystorami przed końcówkę mocy. Użyj szukajki.

Takie "dorobione" wyjście ma miliard razy lepszą jakość niż te cuda z Allegro. A tak btw. to już jest szczyt wszystkiego żeby w radiu z tego roku nie było lineout... Tożto targówki mają... Sony widać gorszy już teraz nawet od targowego szajsu ;)
  • Poziom 13  
    tylko że ja bym wolał nie wpinać się bo to nowe radio i chciałbym mieć gwarancje
  • Poziom 22  
    Na email wysłałem ci link z aukcją tego co potrzebujesz by bez rozbierana radia podłączyć wzmak, Konwerter nie będzie potrzebny jak masz w wzmacniaczu wejście HI-in pod które można bezpośredno podłączyć sygnał z wyjść głośnikowych