Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia E50 Nie mogę odblokować telefonu

04 Lis 2008 22:09 7313 11
  • Poziom 2  
    Witam

Mam problem z moją nokią e50 . Wszystko działa,tak jak trzeba,jednak nie mogę telefonu odblokować.Odblokować telefon można za pomocą lewego klawisza,na samej górze + gwiazdka. Jednak ten lewy klawisz u góry mi nie działa. Wyłączam telefon wyjmując baterię,bo inaczej się nie da. Włączam telefon ponownie.Pin potwierdzam za pomocą joysticka,bo znowu ten nieszczęsny klawisz...Ładuje się ekran powitalny,potem telefon jest w trybie gotowości i automatycznie się sam blokuje. Czy jest na to jakaś rada?

Dziękuję i pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Rozbierz i sprawdź membrane.
  • Poziom 31  
    tak naprawic klawiature :P wierz mi ten klawisz przydaje sie nie tylko do jej odblokowania...
  • Poziom 28  
    Filtr raczej do wymiany będzie, miałem niedawno przypadek że 3 nie działała a był kod blokady klawiatury właśnie z tą cyfrą i wymiana filtra pomogła.
  • Poziom 2  
    Zdjęcie obudowy i wyczyszczenie membrany i tego czegoś pod ;) pomogło. Jestem tylko kobietą , ale dzięki Waszej pomocy poradziłam sobie i nie będę musiała gnać jutro z telefonem do serwisu :)
    Dziękuję bardzo :)
    Pozdrawiam.
  • Poziom 31  
    Na przyszlosc, pin mozna potwierdzic klawiszem "#" ;)
  • Poziom 9  
    Witam, mam podobny problem z tym, że membrana ok jest ok, szukam kawałek schematu z jakąś solucją, albo cały schemat do e50, ale nie z rapida - bo mam zablokowany ;(
  • Poziom 9  
    @TomekKrawczyk
    @rekordgsm
    Dzięki na reszcie dostałem konkretna odpowiedz, pozdr.
  • Poziom 9  
    Pomierzyłem jeszcze raz wszystko przed pruciem glasa - Z2409 i Z2400 i zauważyłem, że nie działa jeszcze:
    swich - S2419, S2420, S2421
    diody - V2410, V2411
    oraz ok w joy'u
    patrząc w schemat, jakoś nie widzę zależności między tymi punktami i dlatego się zastanawiam - macie może jakieś sugestie?
  • Poziom 9  
    Wymieniłem Z2409, potem zrobiłem zwory zgodnie z:
    ale dalej to samo, może ktoś miał coś podobnego?