Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alarm samochodowy Avital Mark 3 poszukuję spalonego układu

05 Nov 2008 14:41 2510 3
 • Level 10  
  Mam problem z alarmem w Corolli. Posiadam Avital Mark 3, alarm uszkodził się w ten sposób że spalił się jeden z układów scalonych w centralce. Przy otwieraniu drzwi otworzyły się i zamknęły po czy siłowniki cały czas ciągły w dół a w samochodzie rozległ się zapach spalenizny. Wyjąłem centralkę i teraz zależy mi na szybkiej naprawie. Wymieniłbym tą część która spaliła się tyle że nie wiem jaki ma symbol ten spalony układ scalony. Poniżej wrzucam zdjęcie otwartej centralki, wyraźnie widać spalony element. Potrzebuje schematu centralki, lub podpowiedzi czym mogę ten układ podmienić. Szukałem w necie ale nie mogłem nic znaleźć, jedyne co to schemat montażu i programowanie które jest zbędne. Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny.

  Alarm samochodowy Avital Mark 3 poszukuję spalonego układu
 • Level 32  
  a siłowniki całe ?,z ciekawości -pomogłes mu czy sam sie spaliłł,nie wiem jak wyglada pilot ale calkiem mozliwe ze ma taka centralke (demont)

  Paweł, pisz staranniej. [sharp]
 • Helpful post
  Stationary Alarms specialist
  Odpowiedź: ULN2003
 • Level 10  
  Siłowniki działają w porządku. Centralka sama się spaliła. Wygląd pilota to takie jajko z trzema przyciskami i jednym małym z boku.