Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka najlepsza antena do telewizji N?

05 Lis 2008 17:18 11865 7
  • Poziom 9  
    Witam! Ostatnio kupiłem N box recorder. Z moją anteną (60) mam sygnał poniżej 40% i N odmówiło mi aktywacji. Mam pytanie jaka najlepsza byłaby antena do N, aby móc w pełni korzystać z wszystkich funkcji( VOD, HD itp.)? Mieszkam na zachodzie kraju (podobno ma to znaczenie). Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam! ;)
  • Poziom 31  
    Parabola 80-90cm + dual konwerter (pojedynczy z dwoma wyjściami) aby korzystać z VOD da radę.
  • Poziom 34  
    krzycho123 napisał:
    Parabola 80-90cm + dual konwerter (pojedynczy z dwoma wyjściami) aby korzystać z VOD da radę.

Chyba przejęzyczenie , za dualem kolega by musiał na złomowisku jakimś kopać ; prehistoria starych analogówek.

Konwerter Twin.
  • Poziom 24  
    Z parabolą 80-90 cm też chyba przejęzyczenie takich anten nie ma nawet na złomowisku. Antena CORAB 80 lub 90 cm są bardzo dobre i konwertwr INVERTO sygnał i jakość będą po 100.
  • Poziom 27  
    Mysle ze kolega ma zle ustawiona antene. Zakladalem juz sporo anten 6tek pod nboxa i wyciagalem sygnal do 78 %
  • Poziom 28  
    Witam. Do montażu przyda się dobry instalator, pamiętający o współczynniku BER. Pozdrawiam.
  • Poziom 25  
    waldekg napisał:
    Witam. Do montażu przyda się dobry instalator, pamiętający o współczynniku BER. Pozdrawiam.

W przypadku nbox rekorderów z seri BZZA... pomiar BER na transponderze podstawowym (SETUP/USTAWIENIA/ANTENA) podaje wynik 0.
    Należy wtedy korzystać z odczytu wskaźnika jakość sygnału.
  • Poziom 31  
    Oczywiście "parabola" i "dual" to przejęzyczenie , pisałem na szybko ;) ale zainteresowani powinni wiedzieć o co chodziło .