Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola Gm 950 N4 nie daje sie zczytac

05 Lis 2008 19:14 1712 3
  • Poziom 12  
    Witam posiadam od niedawna taka zabawkę w pasmie VHF i mam problem z przeprogramowanie tego modelu mianowicie RIB działa, kabel raczej też bo GM600 sczytuje jaki programuje, ale program mam z www.cqham.ru/sch_eng.html zainstalowany, lecz program przy próbie z czytania wywala error

Dodano po 58 [minuty]:

Dodam jeszcze ze komunikat brzmi Bad checksum in receiwed masage i Unexpected response
  • Poziom 39  
    Czasem to pytanie wydaje się byc smieszne, ale na jakim systemie chodzisz?? przykładowo GM600 programuje się pięknie pod DOS-em, ale nowszy soft pod XP jej nie rusza, dopiero pod 98, a ten od GM950 to jest pod Windowsa, a więc radziłbym spróbowac zczytac na innym komputerze, (czyt. starszym)
  • Poziom 21  
    Nie wiem na ile to Ci pomoże, ale miałem podobny problem z FTH2010, którego w żaden sposób nie dało się przeprogramować używając komputera z proceserem szybszym niż 233MHz. Program chodził pod DOS-em i nie bardzo chciał działać w wersji okienkowej. Być może jakaś stara 486 da mu radę...
    Pozdrowienia
  • Poziom 12  
    Witam ponownie po dogłębnym prze studiowaniu zasobów kabli do motoroli okazało się że mam dwa takie same kable z czego jeden jest uszkodzony i z tego wynikł cały problem za wszystkie porady dziękuje i przepraszam za zawracanie głowy .

Dodano po 28 [sekundy]:

temat uważam za zamknięty