Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikser dla kapeli

czeslawos 13 Mar 2004 23:00 846 4
  • #1 13 Mar 2004 23:00
    czeslawos
    Poziom 1  

Witam jestem muzykiem, i od niedawna interesuję się elektroniką. Chciałbym sobie złożyć mikser dla kapeli, ale nie wiem zabardzo od czego zacząć?. Prosiłbym o poradę lub o ewentualne schematy z góry dziękuję.
    <haalski@o2.pl>

0 4
  • #2 13 Mar 2004 23:49
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 31 Sie 2004 18:30
    Ireeq
    Poziom 11  

Jestem podobnego zdania-
    nie zawsze lepiej ( i taniej ) wyjdzie zrobienie czegoś samemu. Koszt budowy takiego miksera bedzie bardzo duży, coćby ze względu na koszt potencjometrów ( nie mówiąc o gałkach :D ) Osobiście polecam Ci rozejrzeć się za czymś używanym- często jestem na giełdzie el. w Łodzi i spotykam nieraz miksery sprowadzane z Niemiec- troche sfatygowane, ale jedynie pod względem wizualnym. Powodzenia

0
  • #4 31 Sie 2004 19:09
    pgp
    Poziom 19  

Budowa miksera to spora praca-najgożej z jakąś fajną, funkcjonalną obudową.Szczególnie że jesteś dopiero początkującym elektronikiem.Cena jaka zapłacisz za zrobienie nowego będzie na pewno większa od kupna jakiegoś używanego sprzętu a poza tym nigdy nie wiesz czy to co zrobisz będzie działać i może sie okazać że wydasz kasę a okaże sie że schemat miksera który skąś wzięłes jest kiepski i nie funkcjonuje on najlepiej.

0
  • #5 31 Sie 2004 22:54
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto