Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Notebook Asus X50GL - sterowniki do Windows XP, sk康 wzi望?

KmiecikSe 05 Nov 2008 22:48 16641 7
    KmiecikSe
    Level 15  
    Witam!
    Mam laptopa jak w temacie. Ot騜 sprawa taka, 瞠 nie ma wsparcia dla Windowsa XP dla tego modelu. Sterowniki do karty d德i瘯owej i grafiki uda這 mi si zainstalowa, ale niestety nic wi璚ej...
    I teraz moje pytanie, mianowicie czy mo瞠 komu uda這 si z tym upora?? Mo瞠 kto wie jak szybko mog znale潭 sterowniki do tego modelu??
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    kszwlkp
    Level 11  
    tez mam tego laptopa.wlasnie zinstalowalem xp ale brak mi sterownikow. te co sa podane to mi nie dzialaja a tobie?chyba powroce do visty.to tak brakuje mi do karty grafiki do dzwieku do kamery do karty sieciowej. jakby ktos znal strone ze sterownikami to prosze o pomoc.wracac chyba trzeba jak nic jak myslicie.

Prosz natychmiast poprawi sw鎩 post zgodnie z regulaminem forum oraz zasadami j瞛yka Polskiego. Nast瘼ne b璠zie ostrze瞠nie.
    [K!lleR]
    KmiecikSe
    Level 15  
    Mi zadzia豉這 ale nie wszystko...
    Ale to co najwa積iejsze ruszy這 ;D czyli grafika, d德i瘯, karta wifi, kamerka ;] Sterowniki znalaz貫m w sieci nie na stronie asusa lecz wyszukuj帷 po danych sprz皻u. A instalowa musia貫m poprzez opcj 'dodaj sterownik z dysku' ;)
    mocarto
    Level 10  
    Cze嗆,
    軼i庵n掖em pliki z rapidshare, ale nie potrafi ich otworzy. W jakim programie je otworzy?
    andrzej107
    Level 1  
    mocarto wrote:
    Cze嗆,
    軼i庵n掖em pliki z rapidshare, ale nie potrafi ich otworzy. W jakim programie je otworzy?

圭i庵nij 7-Zip a masz go pod ty adresem
    http://www.7-zip.org/download.html