Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung CK-5061 - jaki pilot?

06 Lis 2008 01:07 1252 3
  • Poziom 9  
    Witam, podepne sie do tematu gdyz nie znalazlem nic wiecej na temat samsunga Ck-5061. Poszukuje pilota do tego modelu. Czy zna ktos symbol,oznaczenie lub co kolwiek po czy moglbym kupic takiego pilota.dziekuje i pozdrawiam

Moderowany przez Mirek Z.:

Wydzieliłem z archiwalnego, innego tematu.
    Regulamin!

• Poziom 9  
    Dziekuje za info. A moze cos innego tez podpasuje, ktos ma jakies propozycje? Mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie czy istnieje baza lub strona www gdzie mozna na przyszlsc cos takiego sprawdzic? pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Link do Allegro skasowałem wraz z postem /chodziło o pilot RC5 BP7 TXT/. Proszę zapoznać się ponownie z pkt. 10.11 regulaminu.

A teraz odnośnie pilota - zapewne będzie działał, niektóre funkcje może mieć przekłamane. Za 17zł kupujesz chiński badziew, który nie wiadomo czy w ogóle zadziała.
    Wrocław to nie wioska na końcu świata, z której wyprawa po pilota zajmuje cały dzień a koszty przekraczają jego wartość. Masz mnóstwo sklepów gdzie spokojnie kupisz za rozsądną cenę z możliwością wymiany gdyby było coś nie tak. Poniżej masz pierwszą lepszą ofertę z Wrocławia z gwarancją, że pilot jest dokładnym odpowiednikiem Twojego:
    http://serwis-tv.com/pilot-samsung.html