Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odłączenie instalacji gazowej landi igs Mercedes w210 e280

06 Lis 2008 07:21 2788 2
  • Poziom 2  
    Po przejechaniu ok 2000 godz na w/w instalacji chcę ją odłączyc .Po wyjęciu bezpieczników gazu ,silnik na benzynie zle pracuje , pali więcej benzyny niż gazu . CZY możliwe ,że komputer silnika przestawia się w tryb serwisowy,jeżeli jest żle połączona instalacja gazowa .Nim udam się do tzw; fachowców proszę o opinie (czy emulator sondy ,który jest w komputerze instalacji gazowej może byc tego przyczyną).
  • Poziom 33  
    odepnij emulator od sądy i sprawdz cisneinei na pompie paliwa.
  • Poziom 2  
    yaaro napisał:
    odepnij emulator od sądy i sprawdz cisneinei na pompie paliwa.
    Od gazownika mam info ,że w instalacji III generacji emulator sondy jest w komputerze gazowym .yaaro-dla ciebie ukłon ,2 lata temu miałem problem z pracą silnika na gazie 3 dni walczyłem z tym problemem; a to z regulatora ciśnienia benzyny przewodem podciśnieniowym ciekło do kolektora ssącego paliwo. Dzisiaj odłączyłem emulator wtryskiwaczy, Czy uda mi się pozbyc instalacji gazowej by moje auto spalało 12 litrów benzyny na trasie a 16 w mieście. Takie mam marzenie..... (świece nowe 0,8 --na gazie miałem 0,63)Gazu palił 13;5 w trasie 17 w mieście. Silnik rzędowy 2800.M104.Cisnienie sprężania 10,5 -11-w normie...