Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kupię kabel połączeniowy do wieży sony

matielectronic 07 Nov 2008 00:00 5178 8
    matielectronic
    Level 10  
    Witam tak jak w temacie kupię taśmę połączeniową do wieży sony mhc-7700D lub z innego modelu żeby tylko pasowała
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
    invector
    Level 18  
    Mam taśmy ale do MHC 3600, ale czy będzie pasowała?
    Jak byś podał wymiary gniazd i ilość pinów to można porównać.
    juro713
    Level 2  
    Witam mam ten sam problem co kolega wyżej,potrzebuję kabli-taśm do wieży Sony MHC-7700D.Taśma niebieska 15pin wzmacniacz-tuner,taśma czarna 17pin wzmacniacz-magnetofon-CD.Może ktoś ma lub wie gdzie można kupić,proszę o kontakt na forum lub GG8483825.
    Kupię kabel połączeniowy do wieży sony
    matielectronic
    Level 10  
    Na szczęście ja juz mam problem z głowy.Życzę jak najszybszego znalezienia tych kabli.Pozdrawiam
    adamlen1
    Level 16  
    Witam
    Również mam podobny problem tylko że do wieży Technics SH-DV170 łączy ona segment procesora z DVD i z segmentem kasetowym. Jest to 20 żyłowa taśma, dość długa ok 60cm albo i więcej.Proszę o pomoc. Z serwisami trudno coś załatwić. mój nr GG. 4892070
    matielectronic
    Level 10  
    adamlen1 wrote:
    Witam
    Również mam podobny problem tylko że do wieży Technics SH-DV170 łączy ona segment procesora z DVD i z segmentem kasetowym. Jest to 20 żyłowa taśma, dość długa ok 60cm albo i więcej.Proszę o pomoc. Z serwisami trudno coś załatwić. mój nr GG. 4892070

Witam jak pan nie znajdzie to niech pan spróbuje wylutować gniazda i inną wlutować w miejsce gniazd (1 do 1)zęby miała tyle kabli ile potrzeba też tak można zrobić w najgorszym wypadku
    adamlen1
    Level 16  
    Pomysł nie jest najgorszy, tylko skąd wziąć tą inną taśmę 20-sto żyłową? Może od jakiegoś Panasonica podejdzie?? W końcu ta firma przejęła Technicsa.
    matielectronic
    Level 10  
    adamlen1 wrote:
    Pomysł nie jest najgorszy, tylko skąd wziąć tą inną taśmę 20-sto żyłową? Może od jakiegoś Panasonica podejdzie?? W końcu ta firma przejęła Technicsa.
    Witam można spróbować taką Kupię kabel połączeniowy do wieży sony taśmą oderwać tylko niepotrzebne kable i mamy już tyle żył ile chcemy ta taśma ma długość ponad 40cm i jest 34 żyłowa, A koszt niewielki takiej taśmy komputerowej,Pozdrawiam
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    matielectronic wrote:
    Na szczęście ja juz mam problem z głowy.Życzę jak najszybszego znalezienia tych kabli.Pozdrawiam