Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 6010 nie działa z kartą C+

07 Lis 2008 08:39 2691 4
  • Poziom 23  
    Chciałem uruchomić ten tuner z nową oryginalną kartą C+.
    Na początek usunąłem jakiś podwieszony do czytnika scalak PIC16F84A-04/P oraz uzupełniłem zwory o numerach 4002 i 4004.
    Programem MultiLoader wgrałem oryginalny soft 5.02 oraz listę eeprom bin by richter,ustawiając w parametrach Flash 2Mb oraz listy tylko dla Hotbirda -soft i lista pobrana automatycznie przez ten program z internetu.
    Po wgraniu powyższego i restarcie tunera mam komunikat "Sprawdż Kartę-Klucz" i na tym koniec.
    Następnie wgrałem soft 6.43 oraz wszystko inne co pobrał z internetu program MultiLoader a w parametrach wybrałem wersję na Hotbird+Astra.
    Tuner odbiera bez karty programy FTA z Astry i Hotbirda a po jej włożeniu tylko komunikat "Nieprawidłowy ATR karty".
    Moim zdaniem laika to czytnik pracuje prawidłowo tylko tuner nie pobiera uprawnień.
    Mam pytania do kolegów:
    1/ Czy w tunerze mogą być dokonane jakieś inne przeróbki których nie zauważyłem a jeśli tak to jakie?
    2/ Jak sprawdzić jaki Flash mam w tym tunku bo te 2Mb wybrałem intuicyjnie?
    3 Co jeszcze może powodować,że tuner nie pracuje z oryginalną kartą?
  • Poziom 13  
    Witam!
    ... czy karta jest już aktywowana? Jeśli nie to biegnij do kumpla albo punktu Cyfry i ją aktywuj, potem ją do tunera i opowiedz o efektach.
    pzdr.
  • Poziom 23  
    Wróciłem właśnie z punktu Cyfry-karta jest aktywna.
    Dołączam zdjęcie czytnika-może tam coś jeszcze trzeba zrobić?
    Philips 6010 nie działa z kartą C+
  • Warunkowo odblokowany
    Masz problem z czytnikiem i nie wiem czy go naprawisz.Najlepiej gdzieś podmienić na sprawny orginalny.
    I jeszcze jedno przeróbki były też pod płytą główną.
    Już nie pamiętam bo to historia.
    Ale bez podmiany czytnika nie wystartuje ten Philip z C+.
    Żadne flase i softy nie pomogą!!!
  • Moderator na urlopie...
    Nie multiloaderem tylko dsxflesh, w momencie kasowania pokaże 2 czy 4mb, lista z nieba a nie z kompa a czytnik wizualnie wygląda OK.