Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[POSZUKUJĘ] Program do zarządzania aukcjami allegro

tomaszhasiak 07 Lis 2008 12:18 4930 6
  • #1 07 Lis 2008 12:18
    tomaszhasiak
    Poziom 9  

Witam
    Czy znacie jakiś dobry program do zarządzania aukcjami na allegro?
    Taki który pomoże mi ogarnąć moje wszystkie aukcje i wszystko co jest z nimi związane, czyli płatności od klientów, wysyłke itd.

Proszę o pomoc, bo mój szef sobie wymyślił handel internetowy i mnie tym obarczył. Przerasta to mnie.

0 6
  • #2 07 Lis 2008 13:40
    xray81
    Poziom 21  

Allegro posiada taki program nazywa się Quick Loader.
    Zajrzyj do linku poniżej.
    Quick Loader

0
  • #3 08 Sty 2009 22:41
    wader_669
    Poziom 28  

Ja szukam programu, ktorym byl bym wstanie wystawiac uakcje o dokladnej godzinie. Nie co 5 min jak na allegro i w tym programie quick loader.

0
  • #4 02 Wrz 2011 22:01
    romek28
    Poziom 1  

Cytat:
    Ja szukam programu, ktorym byl bym wstanie wystawiac uakcje o dokladnej godzinie. Nie co 5 min jak na allegro i w tym programie quick loader.

Zarządzanie aukcjami jest wbudowane w IQ-SHOP, więcej na http://manager-allegro.iq-shop.pl/,, program obsługuję powyżej opisaną funkcje i wiele innych.

0
  • #5 02 Wrz 2011 22:30
    lisek88_517
    Poziom 15  

Polecam program Sello. Zarządza wysyłki i płatności. Posiada integrację z Subiektem GT. Na początku trzeba trochę poustawiać, ale jaką przyjemnością jest raz na 14 dni kliknąć wystaw ponownie i mieć święty spokój. Jeżeli nie posiadasz Subiekta a inny system sprzedaży poszukaj program, który pozwala się z nim zintegrować, ponieważ inaczej nie ma sensu stawiać na konkretny program.

0
  • #6 05 Paź 2012 09:42
    Przemek89k
    Poziom 14  

A ja polecę Asystenta Aukcji Internetowych 2013 - program wspomaga sprzedaż produktów w serwisie Allegro. Program umożliwia łatwe wyszukiwanie aukcji, przeglądanie wystawionych ofert, sprawdzanie statusu aukcji itp... program rzucił mi się w oczy dzięki Komputer Świat 11/2012 - jeżeli chcesz zaoszczędzić to kup miesięcznik, cena jest bardzo atrakcyjna.

0
  • #7 22 Maj 2014 13:30
    saletool
    Poziom 2  

Serdecznie zapraszam do testowania systemu SaleTool. Jest to system, który może łączyć w sobie kilka kanałów sprzedaży. Ogranicza nasze działania przy sprzedaży do absolutnego minimum. W jednym miejscu możemy obsłużyć sprzedaż ze sklepów internetowych, Allegro, czy zamówień telefonicznych. System posiada również wbudowaną obsługę kurierów, w tym Pocztę Polską. Moduł automatycznie wygeneruje listy przewozowe. Nasz zespół możne indywidualnie dopasować moduły, pod klienta. Jeszcze raz zapraszam do testowania i opiniowania produktu. Wszelkie uwagi są dla nas bardzo cenne. saletool.pl

0
  Szukaj w 5mln produktów