Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wsad pamięci ACER AL2671W

07 Lis 2008 12:56 1373 2
 • Poziom 10  
  Witam....
  Jestem początkującym urzytkownikiem elektrody... materiały które umieszczacie juz wiele mi w życiu pomogły, ale zwracam się teraz z konkretnym pytaniem... poszukuję wsadu do pamięci z tv LCD ACER AL2671W, mam taki telewizorek i rozjechaly się kolory, podejrzewam, że jest to problem pamięciowy.

  w zamian oferuję serwisówki i schematy do innych lecz bardziej markowych sprzętów....

  pozdrawiam
 • Poziom 40  
  Zapis oprogramowania w pamięci ma swoją liczbę kontrolną i jak by coś było nie tak to to by nic nie wyświetlił na ekranie. Napisz co masz na myśli o rozjechaniu się kolorów bo takie określenie to by pasowało do CRT a nie LCD.
 • Poziom 10  
  Rozjechanie kolorów nie tak jak w CRT, wszystko widac przez "kolorową szybkę" w zależności jaka temperaturę kolorów sie ustawi taki kolor dominuje, na kolorach zimnych dominuje niebieski na ciepłych czerwony i jest opcja 3cia gdzie dominuje kolor zielony. niebieskie tło kontrolne jest prawidłowe, zakładam, ze jest to tak jak np. w samsungu, jesli telewizor nie wykrywa sygnału wyswietla błękitne tło i w prawym górnym rogu zielonymi literami wejście jakie jest aktualnie wybrane. np AV3. nie wiem co to może być, z doświadczenia w monitorach wiem, ze takie glupoty generują właśnie pamięci....