Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

co sądzicie o wzmacniaczu unitra PW8010

wołga 14 Mar 2004 14:56 1810 8
Wago
    wołga
    Level 2  
    chce kupic taki wzmchol .
    jest wart poświęcenia kasy czy nie
  • Wago
    scotch
    Level 28  
    Zależy za ile . Konstrukcja wzmacniacz ma już swoje lata .Jej zaletą jest przynajmniej dostępność w miarę tanich części i łatwość naprawy .Dźwięk też ujdzie. Decyzja i tak należy do ciebie .Pozdrawiam
  • Wago
    wołga
    Level 2  
    proponowano mi cenę 100zł
    wzmacniacz widziałem, fajnie ciągnał
    dzeiki za anonsa :)
    Grzybek23
    Level 16  
    To zalęzy za jaką kasę i dla kogo, jeżeli nie przywiązujesz wielkiej wagi do jakości dźwięku to tak ! bo jak wiadomo jest to starszy wzm.
    scotch
    Level 28  
    Grzybek23 osobiście lubię wzmacniacze z tamtej ery . Uwielbiam wprost brzmienie RADMORA . 100 zł nie jest tak wysoką ceną . Oczywiście jeśli ktoś lubi brzmienie scalaków lub ma 1000 zł to jego sprawa . Poza wzmacniaczem są i kolumny.
    Grzybek23
    Level 16  
    Słuchaj scotch, ja osbiście do Radmorów nic nie mam, sam jestem zwolennikiem tego sprzętu, jednak ten PW8010 nie doruwnuje Radmorowi 5102, ja osobiście też miałem jedengo Radmora, i chodzi naprawdę super. A po tunningu zamiatał !
    kazik_j
    Level 22  
    Mam wzmacniacz PW9010 i końcówa paliła mi się już ze trzy razy. W końcu wymieniłem wszystkie tranzystory, kondensatory i rezystory i narazie działa, ale nie wiem czy gra jest warta świeczki. Myśle, że 100 zł to lekka przesada.
    Xyrovaqs
    Level 23  
    Ja swego czasu kupiłem pełnosprawnego PW3015 za 35 zł (gra do dziś), więc myśle że 100 zł to nieco za dużo, chyba że w idelanym stanie :)
    Jon-X
    Level 28  
    a radmor i tak wymiata brzmieniem, też go mam i to za 10 zł, a po tunningu (również zewnętrznym - czarna okleina + srebrne gałki, bo to wersja eksportowa) ludzie się pytają jakiej firmy ten sprzęt :)