Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką komórkę pełniącą funkcje odtwarzacza mp3 kupić?

08 Lis 2008 10:45 2198 14
  • Poziom 20  
    Chcę kupić komórkę która dobrze by się sprawdzała jako odtwarzacz mp3. Przy czym zależy mi na tym żeby był to tani model (może być naprawdę stary jeśli pomimo tego by był dobry) bo nic innego oprócz dobrego odtwarzacza mp3 i prostych funkcji komunikacyjnych mi nie potrzeba. Proszę o jakieś propozycję modeli.
  • Poziom 11  
    Witam
    Ja mam na sprzedaż SE w200i cały komplet telefon ma aparat, slot kart pamięci, radio z RDS, jest dosyć głośny i na czasie nie jest to za stary model.
    Cena jaka mnie interesuje też nie jest za wysoka ale jeśli trzeba więcej informacji to na PW jakoś sie dogadamy. Zapraszam
  • Moderator - Na Wesoło HydePark
    Polecam Nokię 6680 + karta mini SD 1-2GB. Do tego PowerMP3 i masz zaje....... odtwarzacz.
  • Poziom 10  
    J/w
    n5200 lub

samsung e250 :)

pozdr :D
  • Poziom 15  
    ja bym tam kupil LG ku 990, mozesz na nim grac, sluchac muzy w formacie jakim chcesz, filmy ogladac (w divixie) i jeszcze wiele innych bajerow spotkasz zakupujac ten telefonik, poprostu cudo :) ja sam go mam juz dosc dlugo a moja 10 letnia siostra ktorej tez go kupilem jest zachwycona :)
  • Poziom 9  
    Nie wiem ile dokładnie pieniędzy chcesz przeznaczyć na ten telefon, ale ja bym bardzo polecał SE W610i. Sam go mam od 3-4 tygodni, udało mi się go kupić z calutkim zestawem, łącznie z karta 512MB i gwarancją jeszcze przez półtora roku za 250zł :D
    Jak na razie telefon sprawuje się znakomicie, a odtwarzacz? Tego się nie spodziewałem, takiego dźwięku, lepiej gra niż mój odtwarzacz mp3 Creative Muvo V200 :) Świetny ma dźwięk. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego telefonu. Polecam :)
  • Poziom 20  
    Chciałbym raczej coś starszego - potrzebuje tylko mieć z czego zadzwonić, napisać smsa i posłuchać muzyki.
    Chcę wydać na telefon bez karty kilkadziesiąt złoty - nie potrzebuje nawet kolorowego wyświetlacza. Czym taniej dla mnie tym lepiej.
  • Poziom 14  
    J_ros napisał:
    Chciałbym raczej coś starszego - potrzebuje tylko mieć z czego zadzwonić, napisać smsa i posłuchać muzyki.
    Chcę wydać na telefon bez karty kilkadziesiąt złoty - nie potrzebuje nawet kolorowego wyświetlacza. Czym taniej dla mnie tym lepiej.

w takim razie Simens SL45i około 50zł
  • Poziom 31  
    Ja moge od siebie dodac ze 5200 i 5300 jak bys kupowal np na alledrogo, to uwazaj, bo bywaja styrane, jak ktos nie szanowal telefonu, zdarzaja sie usterki zasiegu badz glosnika od dzwonkow (bo nie styka obudowa), a ta przednia jak ma uszkodzone zaczepy moze to powodowac nieprawidlowe dzialanie mikrofonu. Podobnie sie sprawa ma jak obudowa zostanie wymieniona na jakas tandetna.
  • Poziom 34  
    Unikaj jak mozesz 5200 - to straszny smietnik. U mnie na sklepie takiego nie dostaniesz bo ja mowie na nie bumerangi, kazdy jeden, ktory sprzedalem wrocil do mnie z reklamacja (gwarancja 3 miesiace). Samsung e250 gra beznadziejnie zwlaszcza na oryginalnych sluchawkach, starsze nokie typu 6680 z programowym playerem to juz w ogole porazka totalna jesli chodzi o jakosc dzwieku. Moim zdaniem najlepiej wypadaja pod tym wzgledem eryki. Dobry model to W810, aparat 2mpix, radio, bateria, ktora trzyma kilka dni spokojnie. Mozna go kupic w cenie kola 250-300zl w bdb stanie.

Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Za kilkadziesiat zlotych to faktycznie mozna tylko SL45i ewentualnie takie badziewie jak Alcatel OTE801 gdzie widzialem nowe zestawy na alledrogo po 99zl....
  • Poziom 21  
    Tani stary i z dobrym odtwarzaczem mp3 Siemens sl45i polecam idealny sprzęt i nie zawodny przede wszystkim. No jest jeszcze nokia 5510 duża ale też bardzo dobrze gra tylko jej wadą jest pamięć 64mb i nic więcej nie dorzucisz.
  • Poziom 12  
    Ja proponuje motorole e1000 bardzo ładnie gra i softa możesz sobie zmienić na lepszy z podgłośnionymi mp3,ma kolorowy wyświetlacz,2 aparaty 1,3MPX i 0,3MPX z fleshem,dźwięk 3d Stereo(2 głośniki od mp3),odtwarza mp3,wmv i chyba acc,z video to mp4,3gp,rm.Video możesz oglądać na fullscreenie,posiada karte pamięci,max jaką możesz użyć to 1GB,bo później tel strasznie muli.zaletą tego telefonu są duży wyświetlacz i głośne mp3 na allegro.pl ceny wahają się od 90zł do 120zł,Posiadam ten telefon już ok.3 lata i nie narzekam gra lepiej od SE w810(głośniejsza jest i to sporo),a na słuchawkach super się słucha.Polecam Ci ten model Motoroli.

Pzdr
  • Poziom 11  
    nokia napewno nie ma dobrego mp3,zero basu itd a sluchawki nokii po podlaczeniu do kompa delikatnie mowiac nie radza sobie...siemens sl 45 bateria siada po paru godzinach...najlepszym tanim sprzetem z porzadnym mp3 jest se k750