Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor 32" jako monitor. Jaki wybrać?

parish 08 Lis 2008 10:50 4076 6
  • #1 08 Lis 2008 10:50
    parish
    Opiekun Akustyka FAQ

Witam. Pytanie już się wiele razy powtarzało, lecz chodzi mi o 32" oczywiście Full HD. Pytanie, jaki wybrać? Ma służyć jako monitor oraz telewizor. Zależy mi także na czasie reakcji. Chciałbym otrzymać jak najlepszy efekt. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi! Pozdrawiam!

• #2 08 Lis 2008 17:13
    Macosmail
    Poziom 32  

Witam. Polecam Sharp LC-32X20E , LC-32B20E lub nowy model LC-32D65E. Wszystkie Full HD oczywiście. Wogule chyba Sharp ma największy wybór TV Full HD w tym wymiarze ekranu. Pozdrawiam.

• #3 09 Lis 2008 10:32
    parish
    Opiekun Akustyka FAQ

Tylko czy to najlepszy wybór? Czas reakcji 6ms i nie widziałem nigdzie informacji na temat złącza PC...

Ps. wpadł mi w oko telewizor TOSHIBA 32XV500PG. Czy byłby to dobry wybór?

• #4 10 Lis 2008 21:46
    parish
    Opiekun Akustyka FAQ

Widzę, że szerokie grono specjalistów potrafi odpowiedzieć na moje ostatnie pytanie w tym dziale forum... Pozostaje mi tylko doradztwo u specjalisty w sklepie. Dziękuję.

• #5 10 Lis 2008 22:24
    Macosmail
    Poziom 32  

To jest bardzo dobry wybór, a czy najlepszy nie wiem bo to rzecz względna. Nie patrz na wartości liczbowe takich parametrów, jak czas reakcji przecież to czysty marketing. Zresztą teraz większość firmowych TV nie ma z tym większego problemu. Nie ma sensu porównywać modeli różnych producentów i decydować tylko na podstawie wartości liczbowych jakichś tam parametrów czy sloganów reklamowych. Najlepiej postarać się o możliwość sprawdzenia w praktyce jak spisuje się konkretny model pod komputerem. A co do złącz komputerowych to 99% TV je posiada. Pozdrawiam.

• #6 29 Sty 2009 11:57
    parish
    Opiekun Akustyka FAQ

No więc tak: Od 2 miesięcy jestem posiadaczem Sharpa model LC-32B20E, muszę powiedzieć że spisuje się świetnie. Na początku dostałem model, który niestety musiałem wymienić, po 2 - 3 dniach pojawiła się pionowa krecha na matrycy która była widoczna tak samo w trybie TV jak i pod komputerem. Został wymieniony na miejscu o co w EURO RTV AGD musiałem się sporo wykłócać! Sprzęt nie miał nawet 7 dni od daty kupna, więc miałem prawo. Po porównaniu nawet opakowania i zafoliowania Nowego ze starym, stwierdziłem że dostałem jakiś model po serwisie chyba. pierwszy nie miał tak dokładnie oklejonej folii, nie miał żadnej nalepki na obudowie a drugi (ten który dostałem w zamian) miał tego pełno i do tego był zaizolowany taśmą z logo sharp - pierwszy miał zwykłą szarą! Piszę to wszystko głównie dlatego, żeby przestrzec wszystkich czytających przed takim sprzętem - WSZYSTKO DOBRZE SPRAWDZAĆ NA MIEJSCU!

Macosmail - dziękuję za doradzenie. Nie ukrywam że3 sugerowałem się modelami, które podałeś. Jestem zadowolony, bardzo zadowolony. Serdeczne dzięki!

• #7 01 Lut 2009 16:10
    kikut104
    Poziom 1  

Ja polecam Samsunga LE32A551, mam go i sprawuje się znakomicie.
    Tutaj masz obszerną recenzję: Link

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson