Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie radio wybrać? PIONEER DH-P3600MP czy JVC KD-LH401?

08 Nov 2008 12:16 2087 13
  • Level 1  
    witam. mam zamiar kupic radio samochodowe i nie wiem jakie wybrać:

PIONEER DH-P3600MP

albo!!!!!!

JVC KD-LH401
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 10  
    nie lepiej poszukac jakiegos ALPINE??
  • Level 11  
    lub jeszcze zamiast alpinka jakiś kenwood . np. KDC-3041G tańszy troche a też daje rade
  • Level 16  
    Poszukaj jeszcze w tej cenie może innych jvc i może jakiś clarion 288db
  • Level 10  
    Moim zdaniem PIONEER DH-P3600MP jest lepszy :)

pozdrawiam
  • Level 24  
    Odpusc oba i kup w tym budzecie Kenwooda. W tej kategorii cenowej jest nie do pobicia
  • Level 21  
    W tej cenie wybierz sobie który bardziej ci się podoba ich poziom jest podobny JVC Kenwood czy Clarion.
  • Level 15  
    Panowie stoje przed wyborem:
    - CLARION DB 189RGMP
    - KENWOOD KDC-W3044AY/GY
    - ALPINE CDE-9870 R
    - JVC KD-G341
    - Pioneer DEH-2000MP
    - Blaupunkt San Remo MP28

Obecnie mam w innym samochodzie blaupunkta alicante CD32, które jest praktycznie już na wykończeniu... Nie mam dobrego zdania o nim jeśli chodzi o dźwięk...

Zależy mi na:
    - zielonym podświetleniu (mam już podświetlane tak przyciski w samochodzie)
    - gałce (volume)
    - CD (nie pogardzę formatem mp3)
    - i lepszą jakością dzwięku niż w poprzednim Blaupunkcie

kolejność przypadkowa

będzie to grało z głośnikami 10cm z przodu (chyba Helix), tył jeszcze nie wiem, i sub w bagażniku

uprzedzę kolegę StiviHouse :)
    Raczej odpadają używki, nie mam czasu licytować, użerać się ze sprzedającym, narzekać na rysy etc...

Audiofilem nie jestem, choć lubię dobrze grający sprzęt
  • Level 25  
    glosniki 10cm z przodu? lepiej przerobic i miec chociaz te 13cm..poza ostatnim radiem mozesz przebierac wg wlasnego gustu.. pioneer ma troche podkolorowany dzwiek ale moze sie to podobac.. wiec duzej roznicy w jakosci dzwieku nie odczujesz szczegolnie na takim zestawie glosnikow jaki chcesz dac
  • Level 15  
    10 a 13 cm aż taka różnica?

głównie słucham radia... no i CD
  • Level 25  
    duza roznica.. najlepsze wiadomo sa 16cm ale jesli nie to chociaz 13.. bo mniejsze to tylko srednie dzwieki beda w stanie wydobywac i wysokie.. 16 sa optymalne no i zestaw odseparowany zeby nie byly to wspolosiowe
  • Level 15  
    dzwi nie są wygłuszone więc i tak na niskie nie licze nawet z tych 13cm, zobaczymy czy da się zamontować 13 jak nie to pójdą 10cm
  • Level 25  
    nawet na niewygluszonych drzwiach jest roznica.. a z czasem zawsze mozna wygluszyc.. a jakie to auto?
  • Level 28  
    Bierz cos z Alpine albo Clarion