Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Potrzebny schemat IVECO DAILY rocznik 2006

plkuba 08 Nov 2008 17:18 13903 5
Automation24
 • #1
  plkuba
  Level 10  
  Szukam schematu do IVECO DAILY rocznik 2006.Problem polega na braku światła pozycyjnego z prawej strony (żarówka i styki w lampie ok) oraz na świeceniu kontrolki awarii układu hamulcowego (klocki,dyski są nowe).Dziekuje za pomoc.
 • Automation24
 • #2
  demon789654
  Level 1  
  musisz wymienić czujniki klockuw hamulcowych
 • Automation24
 • #3
  globkw
  Level 1  
  Mam ten sam problem, z prawej strony światła pozycyjne zapalają sie na ok 1sek. i gasną z lewej jest ok. Co może być przyczyną? Od jakiegoś czasu pali mi się kontrolka od zużycia klocków hamulcowych, klocki wyglądają na dobre. Proszę o podpowiedź. Iveco daily III 35S14 od 2006r
 • #4
  Paweł_Rzeszów
  Level 10  
  najprawdopodobniej przetarta instalacja elektryczna to samo mam u siebie i właśnie szukam schematu :(
 • #6
  marseluss_2009
  Level 24  
  Witam to samo auto rok 2008, 2.3 hpi już ręce mi opadają, problemy to brak komunikacji z abs, wskaźnik paliwa, prawy stop i szyby żyją własnym życiem. Z szybami poradzę sobie ale do reszty potrzebuję pomocy. Co do abs to auto było podłączane pod kts i diagnoza CAN - KOMUNIKACJA Błąd w przesyłaniu danych. Pomiar rezystancji od strony podzespołu na zaciskach k61 i k62 115 do 125 Ohm było 118, od strony wiązki 120 czyli ok. Na podpiętym złączu 55 do 65, było 59 Ohm też ok. Wtyk od strony sterownika abs czysty i bez zagiętych pinów, rozprułem wiązkę całą wokół akumulatora i też żadnych uszkodzeń. Sterownik abs był w regenerowany jedyna zmiana to kontrolki abs, edc i awaria układu chamulcowego gasną przy rozruchu silnika a przed naprawą sterownika świeciły się cały czas. Gdzie jeszcze szukać uszkodzeń? No i ten stop i wskaźnik paliwa, wg kts przerwa w obwodzie. Kabaryna nie mieści mi się w garażu i u znajomych co mają kanał też, więc był bym wdzięczny o jakieś wskazówki gdzie mogły się te kable przetrzeć, a no i bak mam prawie pełny i póki co nie bardzo mam jak go ściągnąć bez kanału.

  Z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc.


  Pozdrawiam

  Dodam iż przemierzyłem ciągłość połączeń lini can od ECU do abs i jest 0,2 Ohm, czy możliwe jest aby sterownik abs był źle naprawiony czy ECU ma kuku . Nadmienię że nie dysponuje oscyloskopem i nie mam jak obcykać sygnału.