Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

any wideo converter 2.6.7 - kowersja na odtwarzacz dvd

08 Lis 2008 18:18 998 2
  • Poziom 10  
    szacuneczek. Panowie darmowy programik j.w. dzieki któremu chcę przekonwertować pliki np. mkv tak by móc oglądać je ze stacjonarnego dvd.Proszę o radę jakiej opcji użyć - jakich parametrów.Próbowałem zrobić
    avi jednak choć odtwarzacz dvd widzi go to nie odtwarza. Pozdrawiam
  • Moderator Programowanie
    Po konwersji do avi sprawdź, czy dźwięk nie jest zapisany metodą VBR. Większość odtwarzaczy stacjonarnych nie odtwarza takich plików prawidłowo lub wcale.
    Prawdopodobnie będziesz musiał skompresować audio ponownie. Do tych celów polecam VirtualDub.
    Możliwe jest także to, że kompresujesz video kodekiem (lub wersją), którego nie ma odtwarzacz. Sprawdź w instrukcji odtwarzacza.
    Można poeksperymentować:
    Zgraj do avi tylko video bez dźwięku i sprawdź czy odtwarza. Wtedy już będziesz wiedział w czym problem.
    Spróbuj w AnyVC ustawić bitrate dźwięku "na sztywno" tzn ze stałą wartością. Ja używam TotalVC i to mi nie działa. Konieczna jest ponowna obróbka audio w VDub.
  • Poziom 10  
    do adamas_nt , próbowałem i efekt mizerny .Musze coś wykombinować, może inny program do konwersji. Tak czy siak dzięki za rady. Pozdrawiam i zamykam ten temat