Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Reset komputera z niewiadomych powodów !

monmar1 09 Lis 2008 11:27 819 5
  • #1 09 Lis 2008 11:27
    monmar1
    Poziom 13  

Mam następujący problem:
    Co jakiś czas - zawsze podczas gry w sieci w grę COD 2 -komputer samoczynnie bez konkretnych powodów resetuje się.
    W podglądzie zdarzeń widnieje błąd:" Nie można uruchomic usługi Acronis Scheduler 2 Service z powodu następującego błędu: system nie może odnaleźć określonej ścieżki ", źródło: Service Control Manager, identyfikator zdarzenia 7000.
    Wcześniej gdy używałem klawiatury i myszy bezprzewodowych działo się podobnie - wtedy równolegle pokazywał się błąd: nie można załadować sterownika i8042prt...... .
    Myslałem, że powrót do klawiatury i myszy na przewód rozwiąże problem resetów lecz nic to nie dało.

Prosze o pomoc.

0 5
  • #2 09 Lis 2008 11:58
    Sobota
    Poziom 26  

Jaki to Os? Jak XP to włóż tą płytę z której instalowałeś system do napędu i wpisz w uruchom sfc /scannow

0
  • #3 09 Lis 2008 12:18
    monmar1
    Poziom 13  

Zrobiłem tak jak piszesz - system sprawdził pliki.... i nic nie pokazał, co dalej ?

Nic to nie dało - nadal wystepuje reset - te same powody.

0
  • #4 18 Lis 2008 17:52
    monmar1
    Poziom 13  

Pozamykałem usługi, które teoretycznie odpalają w czasie resetów lecz bez zmian - proszę o pomoc.
    Czy powodem może być łącze internetowe ?

0
  • #6 19 Lis 2008 14:23
    turbas69
    Poziom 9  

Skombinuj sobie drugi zasilacz bo to może być wina zasilacza a podłączając inny możesz to sprawdzić.

0