Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus X50Z odwrócony obraz w kamerze internetowej.

09 Lis 2008 21:30 17306 5
  • Poziom 11  
    Witam,

Tak jak w temacie; mianowicie mam problem z (wbudowaną) kamerką internetową obraz jest odwrócony o 360 stopni (obraz do góry nogami).

Znalazłem informacje na jakimś forum, aby odwrócić obraz w programie skype - jednak nie ma tej opcji w ustawieniach kamery.

Dodam również, że nie mogłem zainstalować sterowników podczas instalacji występuje błąd i instalacja zostaje przerwana, mój system operacyjny to win xp sp2.

Pobrałem ze strony producenta najnowsze sterowniki do tego modelu laptopa, jednak problem się powtarza.

Czy ktoś miał podobny problem, lub wie jak mu zaradzić?
  • Poziom 21  
    180stopni!! - 360 to dookoła. inaczej mówiąc (patrąc na zegar) 90stomi to kwadrans kolejne 90 to godzina 6. Czas nadrobić chyba to i owo. Popraw błąd to może ktoś ci coś pomoże.
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Zainstaluj prawidłowy sterownik. W tym laptopie były montowane różne kamery i na stronie Asusa musisz wybrać odpowiedni sterownik.
  • Poziom 11  
    W porządku 180 stopni, próbowałem zainstalować stery dołączone do laptopa przy zakupie, jak i te ze strony producenta, jednak ciągle instalacja zostaje przerwana....
  • Spec od komputerów
    Zainstaluj Everest'a i podaj jaką masz kamerę.
  • Poziom 11  
    Problem rozwiązany. Dziękuję wszystkim za pomoc :)