Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Gasnące światła mijania Toyota Corolla 1,6 vvti 2002

witolino 09 Nov 2008 22:00 6060 2
    witolino
    Level 10  
    Witam wszystkich, problem który mnie ostatnio nurtuje polega na tym że, po włączeniu świateł mijania w mojej corollce gasną żarówki; najpierw w prawym reflektorze i potem w lewym. Wszystko to odbywa się za każdym razem po załączeniu świateł mijania, odbywa się po 1 minucie od ich załączenia oraz trwa ułamek sekundy.
    Czy ktoś może spotkał się z czymś podobnym?? Naqdmieniam że, pojawiają się u mnie inne (delikatnie mówiąc) problemy z elektrycznością jak np wyskakiwanie błędu zużycia katalizatora i spadanie wolnych obrotów do około 500/m. Nie są to chyba zdrowe objawy, prawda?? Proszę więc o pomoc!!
    gzik99
    Level 1  
    Witam. Mam ten sam problem, w tym samym modelu tyle, że pojemność 1,4 vvti.
    Nie wiem czy to są jakieś problemy z masą, czy może z regulacją napięcia alternatora lub coś jeszcze innego. Bardzo mi się ten objaw nie podoba ponieważ przypomina mi to czasy, gdy jeździłem motorowerem ROMET i wówczas, gdy dodawałem gazu światła jaśniały, a przy niskich obrotach światła przygasały.
    Co gorsza miałem już taki problem, że na krótkie ułamki sekund całkowicie podczas jazdy wyłączał mi się prąd w aucie tj. gasły światła, wyłączało radio (tak jak się wyłącza przy zapalaniu silnika), wyłącza się wspomaganie kierownicy - kompletny zanik napięcia, a ja nie wiem co jest grane.
    Proszę o pomoc.
    arek422
    Level 15  
    Do sprawdzenia przewody masowe od aku do budy