Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam instrukcji do Sony STR-GX511

09 Lis 2008 22:31 3050 5
  • Poziom 2  
    Witam
    Na początku chciałbym się z wszystkimi przywitać. Poszukuję instrukcji obsługi do Amplitunera Sony STR-GX511. Wertuję cały internet od kilku dni i o tym sprzęcie nie znalazłem żadnej informacji. Podobno nie był sprzedawany w Polsce i dlatego te kłopoty.

Z góry dziękuje za pomoc lub przynajmniej chęć pomocy i czekam na pozytywne odpowiedzi.

pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Z którą funkcją tego amplitunera masz problem? Patrząc na jego zdjęcie, to jest to raczej proste urządzenie i można je "opanować" bez instrukcji obsługi, poprzez naciskanie klawiszy i dokładną obserwację reakcji urządzenia na naciśnięcie.

GM
  • Poziom 2  
    Generalnie mam prawie wszystko opanowane. Ale może jeszcze jest coś, o czym nie wiem. Niewiadomą są dla mnie:
    - przycisk "character"
    - przycisk display" - on chyba pokazuje co ma się wyświetlać na wyświetlaczu oraz - tak przypuszczam- siłę sygnału tylko nie wiem w jakiej skali (jaką wartość ma maximum).
    - po nastawieniu żądanej stacji mam na wyświetlaczu napis "stereo", "tuned" i "preset", po czym gasną i pojawia sie tylko nazwa stacji. Czy to jest spowodowane jakimś złym ustawieniem czy też np. słabym sygnałem. Myślę, że napis "np. "stereo" powinien palić się ciągle. Po włączeniu nowej stacji znów wszystkie napisy się świecą i później gasną oprócz wiadomości RDS-u.

Proszę o pomoc
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    - "Character" - wybór znaku alfanumerycznego przy opisywaniu stacji. Zaprogramowanej stacji można nadać indywidualną nazwę.
    - "Display" - zmiana trybu wyświetlanych informacji.
    - jeśli stacja nadaje sygnał RDS, naciskaj przycisk "Display". Nastąpi zmiana rodzaju wyświetlanych informacji. W kolejności: nazwa stacji - częstotliwość, wskaźnik rodzaju programu - wskaźnik informacji tekstowych - wskaźnik bieżącej godziny.

Podano na podstawie instrukcji STR-DE197 z http://support.sony-europe.com/manuals/manuals.aspx#m=STR-DE197

GM
  • Poziom 2  
    wielkie dzięki
    A co może być z gaśnięciem napisu "stereo" po kilku sekundach od włączenia stacji. Myślałem, że ten napis powinien się cały czas świecić a on gaśnie. Czy ten model tak ma czy jest coś nie tak. Nadmienię, że RDS działa normalnie. Proszę o pomoc.

pozdr.