Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Orange Freedom i ZXDSL 852

grubass 10 Lis 2008 00:14 1082 0
  • #1 10 Lis 2008 00:14
    grubass
    Poziom 19  

Witam problem z modemem jak w temacie... Widziałem już wiele postów na temat tego modemu jak i podobnego mojemu problemu ale nigdzie konkretnej odpowiedzi a więc pokolei....

System Vista 64bit Ściągałem już różne sterowniki i zawsze to samo mianowicie instalacja przebiega sprawnie do momentu jak mam podłączyć modem. Po podłączeniu są dwie opcje..

1) Nic się nie dzieje czyli diody się nie zaświecają komputer nie wykrywa modemu. Tzn w menadżerze urządzeń widać jakby coś znalazł (menadżer się restartuje jak przy każdej zmianie sprzętu) ale nigdzie nie widać modemu nie mogę ręcznie zainstalować sterowników. Poza tym na modemie nic się nie świeci.

2) Modem się instaluje ale wyskakuje komunikat o sterownikach nie podpisanych cyfrowo i instalacja pada. Oczywiście modem też się nie świeci. Wyłączam opcje sprawdzania podpisania sterowników (z konsoli) ale i tak za każdym razem wyświetla mi się komunikat że sterowniki nie są podpisane cyfrowo i że nie można zainstalować urządzenia.

Moje pytanie do obydwóch przypadków jest proste tzn. jak to obejść?

Zaznaczam iż modem raczej sprawny. Jak miałem pierwszy modem i nie świecił to poszłem i wymieniłem teraz mam drugi i to samo....

0 0