Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera w długopisie .kupić?

leszek.b 10 Lis 2008 12:20 33895 12
  • #1 10 Lis 2008 12:20
    leszek.b
    Poziom 29  

Jest coś warta ta kamera
    Kamera w długopisie .kupić?

Najmniejsza na świecie mikro kamera ukryta w obudowie długopisu.

USB 2.0 HI-SPEED CERTIFIED - pamięć FLASH umożliwia przenoszenie danych z jednego komputera
    możesz odczytać na dowolnym komputerze standard USB 2.0 (kompatybilne także z USB 1.0) nie wymaga instalowania żadnych sterowników lub dodatkowego oprogramowania.
    Bardzo długi czas pracy - wbudowany w długopisie akumulator o pojemności 250mAh wystarcza na ok. 2h ciągłego nagrywania.
    w złączu USB lub poprzez dołączony do zestawu sieciowy zasilacz z przedłużką USB. Do zestawu dołączamy także polską przelotkę!
    Pojemność 4GB - tak duża pamięć według producenta może pomieścić aż do 12 godzin nagrań !
    Nagrania zapisują się na wewnętrznej pamięci flash, bezpośrednio do formatu AVI - rozdzielczość
    nagrań wynosi 352x288
    Nagrania odczytasz na każdym komputerze z każdym systemem operacyjnym:Windows 98, 98SE, ME, 2000, XP, VISTA, LINUX, MAC OS
    Dane techniczne:
    Format zapisu: AVI 352 x 288 z dźwiękiem
    Mikrofon: Tak
    Pamięć flash: 4GB
    Maksymalny czas zapisu: ponad 12h

• #2 10 Lis 2008 19:13
    rastabiba
    Poziom 22  

Rozdzielczość ma tragiczną ;]
    A ile chcą za taką kamerę ?

• #3 10 Lis 2008 21:10
    Piotrekol
    Poziom 2  

1.rozdzielczość ... lepiej nie kometować
    2. po co ci taka kamerka?
    3. ile za nią chcą?

• #4 10 Lis 2008 22:46
    leszek.b
    Poziom 29  

Takie proste nagrywanie i odtwarzanie
    Jest dwóch sprzedających- 270 zł i 190zł.

• #5 10 Lis 2008 23:47
    rastabiba
    Poziom 22  

Tanie to to jest ;]
    Ale ta rozdzielczość to dyskwalifikacja ;]
    Szkoda, że nie ma trochę droższych z lepszą kamerką ;]

• #6 17 Lis 2008 18:47
    leszek.b
    Poziom 29  

Może koledzy zerkną na allegro.
    wpisać wyszukiwarka - kamera długopis- lub kamera mini.
    Są różne (nagrywanie , odtwarzanie i podsłuch), którą polecacie?

• #7 18 Lis 2008 01:06
    tomason2
    Poziom 14  

leszek.b napisał:
    Może koledzy zerkną na allegro.
    wpisać wyszukiwarka - kamera długopis- lub kamera mini.
    Są różne (nagrywanie , odtwarzanie i podsłuch), którą polecacie?

To wszystko zależy od Ciebie do jakich celów potrzebujesz tej kamery.

• #8 19 Lis 2008 15:50
    dewude
    Poziom 2  

powiem koledze tak...
    Ta kamera jako bajer jest bardzo dobra natomiast jeśli zależy ci rzeczywiście na dyskrecji to na pewno nie powinien to być długopis. może uda się znaleźć coś mniejszego i bardziej dyskretnego co nie rzuca się tak w oczy bo przecież naprawdę mało kto chodzi z długopisem na wierzchu. no a poza tym ta rozdzielczość jest naprawdę tragiczna na ekranie zobaczysz tylko malutki kwadracik a jak zechcesz powiększyć to tylko wielkie pixele zobaczysz i nic więcej. radze dołożyć troszkę więcej albo wstrzymać sie z zakupem.

Proszę poprawić post - zdania zaczynamy wielka literą a kończymy kropką . Regulamin pkt.15. [dzimi]

• #9 01 Gru 2008 19:53
    strugany
    Poziom 9  

Witam!

A co powiecie na ten filmik http://pl.youtube.com/watch?v=KKtlDoti4ko
    nagrany taką kamerką w długopisie . Link jest podany w aukcji z właśnie taka kamerką . Moim zdaniem jakość jak na takie coś jest niezła .
    Chyba, że to ściema i filmik jest nagrany czym innym ...

• #10 02 Gru 2008 15:28
    terty
    Poziom 13  

dewude napisał:
    może uda się znaleźć coś mniejszego i bardziej dyskretnego

Pewnie że się uda, ale chyba nie zdajesz sobie sprawy ile takie coś będzie kosztować. Dużo dużo więcej niż 200zł.

Co do podanego filmiku to według mnie jest prawdziwy. Mam taką kamerkę i właśnie tak nagrywa, dużo zależy od intensywności oświetlenia, w dzień jak jest jasno obraz jest całkiem niezły jak na taki mały gadżet. Jak chcesz tego używać do zabawy lub dyskretnej rejestracji zdażeń to jest jak najbardziej ok, zwłaszcza za tak niską cenę. A jak chcesz kręcić jakieś filmiki pamiątkowe do późniejszego oglądania to lepiej sobie kup aparat cyfrowy za te 200zł, jakość nagrań będzie znacznie lepsza.

• #11 02 Gru 2008 20:27
    leszek.b
    Poziom 29  

terty napisał:
    "Jak chcesz tego używać do zabawy lub dyskretnej rejestracji zdażeń to jest jak najbardziej ok."
    odp.TAK

• #12 03 Sty 2009 18:29
    pogromcajerzyn
    Poziom 10  

mam taką samą za 200zł rozdzielczość porównywalna do Cybershot 3.0

• #13 21 Lut 2009 16:31
    barondary
    Poziom 15  

Testowałem taką kamerkę, 4 GB, no name. Miałem problemy z nią, bo nie chciała się wyłączyć - resetem musiałem. Podłączyłem do kompa a komp dawał komunikat " wystąpił problem ze sterownikami..." i nie widział urządzenia. Mam Windows XP SP3. Reset kamerki nie pomagał i dobre naładowanie też. Włożyłem do drugiego kompa - laptopa i wszystko było OK. Widział nagrany film. Sformatowałem urządzenie i włozyłem do tego pierwszego kompa - po chwili rozpoznał i już jest OK. Daltego dobrze jest kupić urządzenie w punkcie, gdzie ewentualnie można reklamować - tak na wszelki wypadek.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME