Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

renault laguna 2.0 8v problem z filtrem powietrza i nawiewe

stn2 10 Nov 2008 15:56 4709 8
    stn2
    Level 11  
    prosze o pomoc gdzie znajduje się filtr powitrz wentylarora nawiewu w kabinie oczywiście chodzi o lagune 1 bez klimatyzacji proszę o pomoc:cry:
    tom.jak
    Level 18  
    Filtr w lagunie I znajduje się po prawej stronie zaraz pod szybą. Dostęp z przedziału silnika. Przy samej szybie po prawej stronie auta jest plastikowa osłona mocowana na bodajże trzy wkręty. Uważaj przy wyjmowaniu aby nie polamać i dokładnie włóż nowy filtr.
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    stn2
    Level 11  
    super dzięki zabieram się do wymiany

Dodano po 38 [minuty]:

filtr jest w tym niejscu co koledzy napiasali tylko jest mały problem może mam starą lagine bo u nmie ten plastik z przodu jest cały żeby dostać się do filtra musze zdjąć wycieraczki tak mi się wydaje skomplikowana jast myśl francuska albo tem plastik nie jeat od tego auta ....
    User removed account
    User removed account  
  • Helpful post
    tom.jak
    Level 18  
    Widziałem wiele egzemplarzy Laguny I i każda miała ten plastik dzielony. Trzeba było odkręcić trzy wkręty w tym jeden lub dwa z plastiku. nawet pierwsze modele miały plastik dzielony.
    yankes81
    Level 10  
    spokojnie,nie sciagaj wycieraczek. wystarczy odchylic ten plastik i ... troche zdolnosci manualnych aby okielznac francuska mysl inzynierska:)
    stn2
    Level 11  
    jakiś koleś już zdejmował potszybie bo wszyskie plastiki są złamane rbiesiada aaaaa najwżneisze filtr wyciągnoł tylko już nie włorzył ...
    User removed account
    User removed account