Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bezprzewodowo do głośnika ???

cohonez 10 Lis 2008 16:43 600 2
  • #1 10 Lis 2008 16:43
    cohonez
    Poziom 2  

Witam forumowiczów,
    mam problem:
    zestaw kina domowego pioniera + zestaw głośnikowy 5.1
    I tu pojawia się problem jednego głośnika satelitarnego do którego nie doprowadziłem kabla w trakcie remontu. Teraz to duży problem którego rozwiązanie przewodowe doprowadzi chyba do rozwodu ... z żoną:)
    Czy znacie koledzy jakieś rozwiązanie bezprzewodowe do zastosowania dla jednego głośnika? Na przykład poprzez podłączenie przewodu głośnikowego z jednego wyjścia satelity amplitunera do transmitera i odbiór sygnału na głośniku satelitarnym?.
    Jeśli znacie jakieś rozsądne rozwiązanie to proszę o info a jeśli nie ...to pozostaje mi tylko udarówka z dłutem i papiery rozwodowe do wypełnienia... czego oczywiście wolałbym uniknąć.
    Pozdrawiam

0 2
  • #2 10 Lis 2008 17:25
    rafi242
    Poziom 11  

myslę że mógłbys to zrobic droga radiową tylko ci jest potrzebny nadajnik i odbiornik na tej samej częstotliwości

0
  • #3 10 Lis 2008 23:14
    cohonez
    Poziom 2  

Dzięki kolego za sugestie...oczywiście zupełnie słuszne.
    Niemniej pogrzebałem i znalazłem produkt firmy JBL
    Dla zainteresowanych podaje link do www gdzie w stopce można odnaleźć dtrkę urządzenia:
    http://www.jbl.com/home/products/product_deta...age=ENG&Country=US&Region=USA&cat=WIR&ser=WIR

Jeśli ktoś zna podobne produkty dostępne na naszym rynku to będę wdzięczny za info
    Pozdrawiam

0