Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio nieznanej marki przekłamanie dotykowego wyświetlacza

11 Lis 2008 12:50 2106 6
  • Poziom 16  
    Witam, posiadam radio samochodowe z DVD, GPS, TV i dotykowym 7 calowym ekranem. Problem dotyczy wyświetlacza dotykowego, lewa strona wyświetlacza dotykowego działa poprawnie to znaczy przy dotyku wyświetlonego przycisku zadziała on, a od środka w kierunku prawym miejsce dotyku przesuwa się o jakieś dwa centymetry dalej w kierunku prawym. Tak jakby miejsce dotyku znajdowało się poza wyświetlaczem. Co uniemożliwia załączenie przycisków wyświetlanych po prawej stronie wyświetlacza. Dodam, ze centrowanie ekranu nic nie daje. Krzyżyki umiejscowione w górnym i dolnym rogu lewej strony działają 5mm w prawo i lewo. Krzyżyk umiejscowiony na środku wyświetlacza działa już centymetr w prawo od miejsca w którym jest wyświetlany, no a prawa strona jest już po za zasięgiem. Proszę o odpowiedz czy można to jakoś naprawić, czy jest to w ogóle do naprawy. Z góry dziękuje za każda podpowiedz. Bolo.

Czy radio ma jakąś nazwę i model? Proszę, używając funkcji zmień, dopisać w tytule. Regulamin punkt 11. [TW]
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 43  
    Przecież dział TV Diagnoza służy do umieszczania zdiagnozowanych usterk a nie próśb o nie. Ponadto jest to dział TV a pytasz o radio. Przecież u góry jak byk napisane:
    TV Diagnoza
    Zdiagnozowane usterki i gotowe sposoby naprawy TV

Tak trudno czytać ze zrozumieniem po ponad 4 latach na forum? :?::D
  • Poziom 16  
    Mój błąd, przepraszam :cry: . Pozmieniało się trochę tu od ostatniej wizyty. Moderatora proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.
  • Poziom 11  
    witaj, mam podobny sprzet, ale usterke typu ja wącze sprzet po jakimś czasie, to radio gra , ale ekran dotykowy w trakcie otwierania jest niebieski po chwili na srodku mam takie białawe paski pionowe i jest cały czas niebieski, nie ma widoku menu czy radia, dopiero po resecie wszystko wraca do normy, a ty mozesz słuchać muzyki gdy masz włączoną nawigację?/ (gg7495956)
  • Poziom 16  
    Witam, czy nikt nie wie co można z tym zrobić?
  • Poziom 11  
    Koledzy może wystarczy skalibrować wyświetlacz... Poszukajcie w menu opcji kalibracji ekranu głównego, może pomoże. Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Kalibracja nic nie daje po prostu nie działa w tych miejscach w których powinna.