Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

sprzedam transformator, trafo 300VA przetwornica car-audio

arek59 11 Nov 2008 14:18 2143 2
    arek59
    Level 29  
    Witam, mam do sprzedania transformator toroidalny o mocy 300VA i napięcie pierwotne to 2x11,5V a wtórne pod pełnym obciążeniem to 2x25V. Po odfiltrowaniu daje ok 2x35V do 2*55V zaleznie jak pracuje i ustawiona jest przetwornica. Trafo było robione na zamówienie w firmie toroidy. Jest to specjalna wersja audio dedyktowana do przetwornic. Wraz z transformatorem sprzedaję wzmontowaną płytke do przetwornicy, wystarczy podłączyć pod akumlator i wzmacniacz z zasilaczem. sercem układu jest 4047 oraz tranzystory irf1405. Mozna podłączyć np holtona 200 i cieszyć sie mocnym basem. Sprzedaje zestaw car audio bo założyłem instalancje z gazem więc nie ma miejca w bagazniku. Cena za komplecik z wysyłką to 140zł, wysyłka gratis. Zapraszam na PW lub GG 9436518

Proszę o korzystanie z przycisku "Pisownia" przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne nie będą tolerowane, regulamin pkt 15.
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    Proszę to poprawić.
    [_P_]
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
    arek59
    Level 29  
    Zeby nie zakładać kolejnego postu to jeszcze mam do sprzedania transformatory takie jak;
    - transformator od wzmacniacza sharp 7700, 650VA/2x50V, idealny pod holtona 400 lub pod 2 sztuki tych holtoników 400, cena to 70zł plus wysyłka.
    - transformator od wzmacniacza eltron 60, 150VA/2*25V, idealny pod TDA7294 lub LM3886, cena to 50zł z wysyłką.
    Posiadam rózne transformatory, radiatory, tranzystory, kondensatory, większość z demontarzu jak coś to pisać na PW lub GG 9436518