Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GPS w SPV M700.

wojto15-05 11 Nov 2008 22:38 2556 2
    wojto15-05
    Level 18  
    Witam kolegów.
    Już jakiś czas temu zakupiłem sobie telefon SPV M700 lub jak inni wola HTC Trinity.
    Wszystko ładnie chodzi, WM 6.1, Wi-Fi lata bez problemu,
    wgrałem kilka programów i wziąłem się za nawigację.
    Wrzuciłem TomTom v7 mapkę Eastern Europe i wszystko było by dobrze jeśli łapałby jakieś satelity... (właściwie to w ogóle nie wykrywa modułu w telefonie) bawiłem się w ustawianie i bez zmian.
    Usłyszałem gdzieś że na niektórych telefonach z wbydowanym GPS-em bywa problem z oprogramowaniem TT i że inne takie jak AutoMapa chodzą bez problemu.
    Ale jednak przed usunięciem postanowiłem napisać posta bo może ktoś wie jak to rozwiązać.
    Bardziej odpowiadał by mi TT ponieważ wcześniej używałem TT One XL i jakoś się przyzwyczaiłem do tego oprogramowania :)
    Mam nadzieję że ktoś mi pomoże.
    Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
    Zi0mal
    Level 11  
    najlepiej wgraj nowe radio znaczy radio rom a potem w ustawieniach TT musisz zmienić gps jako inny nmea u mnie tak hula aż miło
    wojto15-05
    Level 18  
    Długo czekałem na pomoc, (nie nadeszła) więc zacząłem kombinować, postanowiłem zrezygnować z TT i zainstalowałem pierwsze AutoMape, pracowała w miarę dobrze jednak nie podobała mi się obsługa, więc szukałem dalej i tak dotarłem do Germin Mobile XT, pobawiłem się z mapami i wszystko śmiga bardzo przyjemnie, a przede wszystkim jest poręczna w czasie jazdy.
    Ogólnie jestem zadowolony, jeśli ktoś by miał problem tego typu służę pomocą.
    Ja się nie doczekałem... ale pomogę jak trzeba. (piszcie na gg lub maila)
    Pozdrawiam.