Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daewoo - DLP-32C3FB / DLP-32C7FB 1299zł

jb77 12 Lis 2008 11:40 6343 5
  • #1 12 Lis 2008 11:40
    jb77
    Poziom 2  

Rodzice w końcu zdecydowali się zmienic stary kilkunastoletni tv. Dysponują budżetem 1200pln i bardzo niewielkimi wymaganiami. Jaki tv warto brać pod uwagę w tej klasie cenowej? Ze względu na niewielkie wymagania techniczno estetyczne na pierwszy plan wysuwa się wymaganie na niezawodność i/lub tani dostępny serwis i/lub długa gwarancja. Ze względu na wiek kupującego - prostota obsługi.
    Cenowo Daewoo prezentuje się nieźle. Czy w tej samej cenie 32'' można coś lepszego znaleźć?

Czy propozycja z gazetki promocyjnej AVANS warta jest rozważenia? Poniżej parametry:

TELEWIZOR LCD DLP-32C3FB / DLP-32C7FB
    ekran 32” LCD, rozdzielczosc: 1366 x 768, jasnosc 500 cd/m2, kontrast 10 000:1, format 16:9, system dzwieku Stereo NICAM/A2, MGDI Plus, 3D
    comfilter, menu w jezyku polskim, PIP, automatyczne wyszukiwanie kanalów telegazeta, HDMI; CENA 1299 zl

• #2 13 Lis 2008 11:55
    marini
    Poziom 2  

nie rob sobie/rodzicom krzywdy. beda codziennie ogladac tv i codziennie beda pluc sobie w brode pozalowanego grosza. jesli bedziesz sie szczypac to potem powtarzam CODZIENNIE przy wlaczaniu tv bedzieice zalowac. na oczach i nerwach sie nie oszczedza. dla stosunku jakosc cena szukaj czegos z lg. multum modeli, dobry serwis chyba wszedzie. sporo sprzetu tez podepniesz. wstrzymaj sie miesiac i doloz do lg.

• #3 13 Lis 2008 13:16
    jb77
    Poziom 2  

marini napisał:
    jesli bedziesz sie szczypac to potem powtarzam CODZIENNIE przy wlaczaniu tv bedzieice zalowac.

Dziękuję za odpowiedź.
    Czy możesz napisać czego konkretnie będziemy żałować w porównaniu do LG lub innych?
    Zaznaczam, że kupno nowego tv oznacza przesiadkę z 20-letniego "Elektrona", więc skok cywilizacyjny będzie jak sądzę porównywalny do lotu w kosmos, bez względu na to co kupimy... Mylę się?

Daewoo - DLP-32C3FB / DLP-32C7FB 1299zł

• #4 18 Lis 2008 10:07
    marini
    Poziom 2  

po prostu mnie nie przekonuja az takie budzetowe rozwiazania. oczywiscie sa rozne potrzeby i mozliwosci, ale ja wole np. poczekac o jedna wyplate dluzej zeby cos kupic bez myslenia pozniej: a dolozylbym te X stowek i mialbym lepsze. ja dosc podobna przesiadke przezylem (telwizor z komunii sprzed 16 lat :D ) . nie znam elektroniki daewoo i dla mnie to kot w worku, LG ma tyle modeli telewizorow czy monitorow, ze na pewno ma technike obcykana, a serwisu to chyba tylko na ksiezycu nie maja, lol. zrob prezent rodzicom :) .

• #6 18 Lis 2008 12:47
    jb77
    Poziom 2  

Nie mam w zwyczaju kupować tv za ostatnie pieniądze, więc argument o czekaniu do następnej wypłaty do mnie nie trafia. ;) Dziękuję natomiast za argument o serwisie i elektronice.
    Po zorientowaniu się w popularności poszczególnych marek telewizorów wycofałem się z pomysłu na daewoo i kupiliśmy samsunga LE32A330 za 1500pln. Trochę śnieży ze starą anteną. Zastanawiam się na jaką wymienić?

pozdro

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME