Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka BEKO - dostała się fiszbina od stanika do wewnątrz

12 Lis 2008 15:22 8031 3
  • Poziom 2  
    Pod beben wpadl mi drut ,jak dostac sie do bebna i go wydostac.Mam pralke Beko od frotu otwierana.Boje sie ,ze jak bede chciala cos wyprac to sie silnik spali.Pralka bardzo glosno halasuje i slychac jak fiszbin trze od spodu beben? prosze pomozcie, bo nie stac mnie na naprawe a wlasnie skonczyla mi sie gwarancja
  • Specjalista AGD
    Drut, prawdopodobnie fiszbin od stanika można spróbować wydostać przez otwór po demontażu grzałki lub rury między zbiornikiem a pompą, oczywiście po wyjęciu drutu należy wszystko zmontować.
  • Poziom 2  
    Dziekuje za podpowiedz. Zaraz sie biore do pracy.

: ) cyt: -nobody is perfect... remember that-nie wiem, czy to taki ogolny frazes, skierowany do kazdego, ktoremu odpisujesz, czy tylko do mnie, ale troche sie usmialam. Never mind, nobody is perfect- that's truth
  • Specjalista AGD
    karrla77 napisał:

: ) cyt: -nobody is perfect... remember that-nie wiem, czy to taki ogolny frazes, skierowany do kazdego, ktoremu odpisujesz, czy tylko do mnie, ale troche sie usmialam. Never mind, nobody is perfect- that's truth

This is my signature, meaning has literal. My for task, to remind me about this also, and to excuse sometimes. :D