Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podświetlenie audi A6 1,9 TDI 1998r.

12 Lis 2008 15:24 2388 4
  • Poziom 12  
    Witam wszystkich wczoraj zabrałem się za wymianę żarówki od długich świateł w mojej audi. Po wykręceniu licznika i wkręceniu go na miejsce spotkało mnie ogromne zdziwienie, a mianowicie w całym samochodzie przestało działać podświetlenie przycisków oraz zegara ( to na czerwono). Przestał działać obrotomierz i wskaźnik paliwa co możne być powodem tej bolączki? I przestał świecić licznik od kilometrów ale jak są włączone światła i przełączę na długie to się zapala, a jak zmieniam na krótkie to gaśnie spowrotem i jest ciemny. Wyświetlacz fis mały działa jasno ciemno tez działa ale żadne przyciski nie są podświetlane!!!!!!
  • Poziom 42  
    Gdzybyś jeszcze postawił kilka przecinków i z 3 kropki , to co napisałeś byłoby czytelne.
    W czasie montażu zespołu wskazników zle podpiąłeś kostki lub uwaliłeś bezpiecznik.
  • Poziom 12  
    Kostki podłączone prawidłowo, a bezpieczniki sprawdzone i są ok!!
  • Poziom 12  
    Siwy21 napisał:
    Kostki podłączone prawidłowo, a bezpieczniki sprawdzone i są ok!!

Sprawdź jeszcze raz jak wpiąłeś żarówkę w liczniku może dotyka do czegoś ( czasami wąs od żarówki zaplącze się niechcący) Proponowałbym od rozebrania licznika wyjęcia tej żarówki tej co ją wymieniałeś, złożenia, jeśli będzie działać spoko jeśli nie sprawdź ścieżki od tej żarówki może doszło do zwarcia i przepaliło się coś. |To są delikatne sprawy trzeba uważa

pozdrawiam
  • Poziom 12  
    wszystko jest ok tylko dlaczego zniknęło podświetlenie zegarów i klawiszy od szyb klimy i radia no i ten licznik kilometrów totalna magia