Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

honda civic podgrzewane lusterka

pummen 12 Nov 2008 19:24 6411 6
    pummen
    Level 10  
    witam

spotkałem sie z takim problemem mianowicie:

posiadam hondę civic 98 1.5 mam w niej elektryczne sterowane lusterka, ale nie tylko są one również podgrzewane tylko problem pojawia sie z chwilą kiedy przekręcę kluczyk w stacyjce od razu zaczynają grzać i wyłączają sie z chwilą kiedy gaszę silnik. Samochód posiadam od niedawna i nie mogę znaleźć wyłącznika. Znalazłem bezpiecznik pod który są podpięte i wychodzi na to że jest to instalacja serwisowa. Wyjęcie bezpiecznika odpada gdyż podpięte jest pod niego ogrzewanie tylnej szyby i dmuchawa. Macie jakieś pomysły jak to jest zrobione ? Nie widzę sensu grzania lusterek w lato. Kiedyś miałem mercedesa 124 i podgrzewanie lusterek uruchamiało sie automatycznie z chwilą kiedy tem. powietrza spadła poniżej 12 C i wyłączały sie automatycznie po kilku minutach tu niestety tak nie jest macie jakieś pomysły jak to jest zrobione ?

pozdrawiam
    cardiag
    Level 30  
    japończyk, 12V po włączeniu ogrzewania na szybę tył.
    pummen
    Level 10  
    niestety kolego, tak nie jest szyba jest podgrzewana osobno.
    kenny.CKPL
    Level 11  
    Seryjnie jest tu:

honda civic podgrzewane lusterka

Jak ktoś zakładał maty to najczęściej podpina się pod ogrzewanie szyby.
    pummen
    Level 10  
    tak powinni sie podpiąć niestety tu tak nie zrobili, bedę musiał wyprowadzi wyłącznik i gitara :) na allegro taki wyłącznik jak na zdjęciu kosztuje 65 zł to nie aż taki majątek. Jest jeszcze inna opcja podłączyć termostat w układ i będzie sam wyłączał.

pozdrawiam
    Marekczek
    Level 11  
    Witam Mam taki Malutki problemik A zarazem Prośbę chciał bym prosić o opis przewodów do tego wyłącznika Jak 2 posty wyżej na zdjęciu Gdyż nie potrafię tego podłączyć Do swojego Auta z góry Dziękuje Pozdrawiam Marek
    Elmer89
    Level 14  
    Koledzy mam zapytanie pod które kabelki od włącznika podgrzewania tylnej szyby trzeba podłączyć maty żeby działały wraz z ogrzewaniem tylnej szyby ??koto fota honda civic podgrzewane lusterka