Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood KVT-729DVD ekran zatrzymuje się w połowie chowania

digger123 12 Lis 2008 20:49 1070 2
  • #1 12 Lis 2008 20:49
    digger123
    Poziom 16  

Witam
    Posiadam radyjko jak w temacie - wszystko działa prawidłowo oprócz tego chowania się. Panel LCD wysuwa sie prawidłowo jednak przy chowaniu zamyka tylko klapkę z panelem LCD i nie wsuwa się do środka. Silnik działa prawidłowo gdyż jeśli ekran nie jest wysunięty jeszcze do połowy i naciśnie się open to wsunie się prawidłowo. przejzałem wszystkie czujniki które mogłyby za to odpowiadać i nic szczególnego nie znalazłem. Całość wysuwania zrobiona jest na 4 drabinkach namalowanych na obudowie ( na przemian czarne i białe) i czterech elementach światłoczułych które sprawdzają gdzie w danym momencie jest panel. Wszystko w nich gra. Czy ktoś mógłby mnie nakierować gdzie szukać problemu, może to problem softu ( choć wątpię )

z góry dzieki za wszelkie informacje

0 2
  • #2 04 Lut 2009 14:02
    RADEK65
    Poziom 13  

Witam
    Uszkodzone elemnety to switch dwustronny na plytce w grnej czesci. Bardzo czesta usterka po udarze mechanicznym zostaje on zmiazdzony i odplada.
    Pozdrwiam

0
  • #3 04 Lut 2009 22:47
    digger123
    Poziom 16  

problemem byl rozregulowany mechanizm zebatek, zresetowałem ustawiłem w odpowiednich pozycjach i dziala - temat mozna zamknac

0