Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brama hormann sterownik A445

13 Lis 2008 16:19 24563 43
  • Poziom 10  
    Szukam instrukcji programowania sterownika bramy hormann. Sterownik A445. Brama nie dziala. Nie wiem jak wpisac jakie kolwiek parametry w tym sterowniku. Dziekuje za jaka kolwiek pomoc.[/code]
  • Poziom 21  
    Poszło na maila kolego.
  • Poziom 10  
    Sliczne Dzieki Kolego
  • Poziom 2  
    Można też prosić o tą instrukcję. Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Wielkie dzięki, kłaniam się!
  • Poziom 2  
    Również byłbym bardzo wdzięczny za instrukcję :)
  • Poziom 1  
    Czy mógłbym prosić o tą instrukcję z góry dziękuję :D
  • Poziom 21  
    A szukajka gryzie? Jest na forum.
  • Poziom 2  
    Również byłbym bardzo wdzięczny za instrukcję do tej bramy :D
  • Poziom 24  
    Ja mam taki problem:
    Ze sterownikiem 445R
    Uszkodzona przetwornica zasilająca eksplodował układ scalony sterujący przetwornicą i nie jestem go w stanie zidentyfikować czy któryś z kolegów mógłby mi podać jego symbol. Pozostało tylko cos w rodzaju "TO"
    Dodatkowo spuchnięty kondensator 100µ/400. prawdopodobna przyczyna usterki.
  • Poziom 24  
    No więc odpowiem sobie sam :) Przetwornicą steruje Układ TOP 234 GN

Dodatkowo uszkodzony był kondensator 100µ / 400V diodka w okolicy transoptora oraz transoptor.
  • Poziom 12  
    Witam Panowie, zapoznałem się z waszymi instrukcjami ale żadna nie opisuje jak zaprogramować dodatkowego pilota do sterownika A445R, mam pilota Elmes http://elmes.pl/?p=produkty&act=prodpok&prod=18 , jednokanałowy, taki aktualnie obsługuje bramę, jak można dodać kolejnego pilota, jest jakiś nieskomplikowany sposób??? Szukam w sieci od kilku dni i nic.
  • Poziom 17  
    witam

to nie jest pilot do centrali hormana tylko pilot do odbiornika elmes
    jezeli jest to odbiornik z kd to próby z dograniem pilota mogą sie okazać nieskuteczne :cry:
  • Poziom 12  
    OK rozumie, w takim razie jak zaprogramować oryginalny pilot hormana?
  • Poziom 18  
    Jeśli nie ma zewnętrznego odbiornika to niestety ale nie da się zaprogramować , centrala nie ma wbudowanego odbiornika.
  • Poziom 12  
    Sądziłem że dla modelu A445 "R"-radio jest wbudowane tym bardziej że wystaje z dołu krótki biały przewód może to antenka?
  • Poziom 12  
    Dokumentacja do modelu 445"R" też chyba nie istnieje, może ktoś by podrzucił ???
    Czym sie różni model "R" od zwykłego?
  • Poziom 24  
    Witam.Sterowanie A445R jest przeznaczone do bram przemysłowych rolowanych typu DECO i HR a sterowanie A445 do bram przemysłowych segmentowych.
  • Poziom 12  
    Zgadza się! brama jest rolowana, a sterownik to "445R" bez poprzedzającej literki A, zastanawia mnie tylko fakt czy krótki biały przewód wychodzący z dołu sterownika to antenka? Sterowanie może ma wbudowany odbiornik do pilota ?
    Znalazłem taką DTR-ke http://vorot.net/techdocs/19.pdf
    Niestety w języku mało używanym :-).
  • Poziom 24  
    Witam.Najprościej jest odkręcić obudowę i sprawdzić czy wewnątrz centrali znajduje się radio.A jeżeli potrzebujesz jeszcze instrukcji to na jutro mogę ją załatwić.Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    Jest OK, dokumentacja zawsze się przyda :-)
  • Poziom 9  
    Hej,
    jak do takiego sterownika A445 dorobic pilota? Mam pilota, ktory działa (satel p-4) i mam drugiego identycznego, którego chciałbym "doklonowac". W instrukcji nic nie ma na ten temat, czy ktoś wie?
  • Poziom 17  
    WITAM

a jak ma być w instrukcji hormana cos na temat pilota satel :?:
    programowania pilota nalezy poszukać w instrukcjach satel .
  • Poziom 9  
    nie chodzi o to żeby było w instrukcji hormana o pilocie satela tylko o to, żeby było napisane w jaki sposob do tego sterownika dołożyć dodatkowego pilota (jakiegokolwiek).
  • Poziom 17  
    to nie rozumię, pisze pan że ma pan pilot satel który działa i drugi identyczny jeszcze nie wgrany :?:wnioskuję że w hormanie jest odbiornik uniwersalny satel :?:tak
  • Poziom 9  
    miałeś rację - sterownik to standardowy Satel. juz znalazlem instrukcję i udało się dodać pilota.
    dzieki za pomoc.
    pozdrawiam