Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

skoda octavia 1.9 tdi centralny zamek

13 Nov 2008 20:39 7752 10
  • Level 2  
    Wtam
    Mam problem z centralnym zamkiem lewych tylnych drzwi.Nie reagują na pilota i na kluczyk.Otwierają Się tylko klamką wewnętrzną.Nie świeci też dioda na drzwiach kierowcy.Co z tym zrobić.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 18  
    Witam centralka w lewych drzwiach Skody to wielki bubel i wygląda jak niedorozwinięta Chińska zabawka ,ja po klepnięciu w drzwi zamykałem i otwierałem drzwi bez kluczyka.
  • Level 2  
    pozdrawiam
    dzięki za podpowiedż ale co z tym robić .wymienić zamek?
  • Level 28  
    Witam serdecznie.Wystarczy sam mikrowyłącznik w zamku.Przedtem by nie narobić sobie zbędnej roboty proponuję sprawdzić czy przewody od tych drzwi są całe.Pozdrawiam.
  • User removed account  
  • Level 11  
    Witam
    W lewych tylnich drzwiach sprawdził bym zimne luty w siłowniku na gnieżdzie Bardzo częsty obiaw w Śkodzie jak i w VW.
  • Level 28  
    Witam serdecznie.Podłączenie radia łatwo sprawdzić.Ma gasnąć po wyjęciu kluczyka.Pozdrawiam.

Dodano po 41 [minuty]:

Witam serdecznie.Kolega elektrit gdzieś na tym forum dokładnie opisał jak zamontowac dodatkowy wyłącznik drzwiowy.Z tego co pamiętam to podał nawet kolory kabli.Poszukaj.Pozdrawiam.
  • Level 2  
    witam
    podłączyłem dzisiaj inny zamek i też nie działa.okazało się że przewody w drzwiach zrobiły zwarcie i elektryk stwierdził że poszedł moduł komfortu.gdzie go szukać i jak on wygląda.
  • User removed account  
  • Level 2  
    witam.napisałem elektryk ale on robi przeważnie elektronikę.pytam gdzie jest moduł bo wymontowałbym go sam.autko cały czas jeżdzi a u niego czeka się tydzień.pozdrawiam.