Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skoda octavia 1.9 tdi centralny zamek

13 Lis 2008 20:39 7527 10
  • Poziom 2  
    Wtam
    Mam problem z centralnym zamkiem lewych tylnych drzwi.Nie reagują na pilota i na kluczyk.Otwierają Się tylko klamką wewnętrzną.Nie świeci też dioda na drzwiach kierowcy.Co z tym zrobić.
  • Poziom 18  
    Witam centralka w lewych drzwiach Skody to wielki bubel i wygląda jak niedorozwinięta Chińska zabawka ,ja po klepnięciu w drzwi zamykałem i otwierałem drzwi bez kluczyka.
  • Poziom 2  
    pozdrawiam
    dzięki za podpowiedż ale co z tym robić .wymienić zamek?
  • Poziom 28  
    Witam serdecznie.Wystarczy sam mikrowyłącznik w zamku.Przedtem by nie narobić sobie zbędnej roboty proponuję sprawdzić czy przewody od tych drzwi są całe.Pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Witam
    W lewych tylnich drzwiach sprawdził bym zimne luty w siłowniku na gnieżdzie Bardzo częsty obiaw w Śkodzie jak i w VW.
  • Poziom 28  
    Witam serdecznie.Podłączenie radia łatwo sprawdzić.Ma gasnąć po wyjęciu kluczyka.Pozdrawiam.

Dodano po 41 [minuty]:

Witam serdecznie.Kolega elektrit gdzieś na tym forum dokładnie opisał jak zamontowac dodatkowy wyłącznik drzwiowy.Z tego co pamiętam to podał nawet kolory kabli.Poszukaj.Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    witam
    podłączyłem dzisiaj inny zamek i też nie działa.okazało się że przewody w drzwiach zrobiły zwarcie i elektryk stwierdził że poszedł moduł komfortu.gdzie go szukać i jak on wygląda.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    witam.napisałem elektryk ale on robi przeważnie elektronikę.pytam gdzie jest moduł bo wymontowałbym go sam.autko cały czas jeżdzi a u niego czeka się tydzień.pozdrawiam.