Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z telefonem Nokia 8800 - nie odpala.

crismonia 13 Lis 2008 21:19 813 2
  • #1 13 Lis 2008 21:19
    crismonia
    Poziom 2  

zapilem telefon na ebayu telefon jak ktos opisal i widzialem zdjecia chodzil lecz jak ja go dostalem nie odpala zakupilem nowa baterie myslac ze orginalna w jakis sposob padla bo ladowarka nie sygnalizowala ze ma z nia polaczenie lecz po wlozeniu nowej bateri telefon wlaczyl sie na sekunde pokazal sie tylko bialy ekran i padl i znowu trup nawet nie ruszy niewiem co mam teraz robic czy wysylac go do polski do naprawy bo tu u mnie w angli to zaraz by mi bebechy w nim wymienili i po klopocie skasowali by jak za nowy i taka tu polityka a jesli jest mozliwos naprawy prosze podac i gdzie naprzyklad ma sie z tym uddac za pomoc z gory dziekuje

• #2 14 Lis 2008 01:13
    johnson255
    Poziom 17  

słuchaj , po 1 to sprawna bateria.
    po 2 to spotkałem się z tym że styki mogą być zabrudzone, tego nie widać, ale telefon może nie zawsze odpalać.
    Na początku sprawdził bym flesza, lecz wygląda to na zimne luty, telefon pewnie upadł i trzeba będzie popróbować z jego wygrzaniem :) no chyba że był wcześniej , zalany to do wanienki z nim, ale to i tak nie daje gwarancji ze się go naprawi bo mógł już być robiony :) a gdzie się z tym tam udać? to nie mam pojęcia ...

• #3 15 Lis 2008 17:46
    Fokus35
    Poziom 15  

widac jakies oznaki zycia dał wiec powinien dac sie postawic odezwij sie na pw podam ci adres do przeslania do mnie do serwisu-naprawimy

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME