Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Manta 3710 zła współpraca z dekoderem Global TEQ GC

gasior5 14 Lis 2008 19:34 1252 0
 • #1
  gasior5
  Poziom 14  
  Witam,
  szukam informacji o współpracy dekodera Global TEQ GCR 300CX oferowanym przez telewizję kablową Toya jako C311CX z TV LCD Manta 3710.
  Chodzi o :
  1. problem z dźwiękiem - przy podłączeniu telewizora bezpośrednio przez antenę dźwięk jest dużo lepszej jakości niż przy podłączeniu telewizora przez dekoder. Telewizor podłączony do dekodera przez Scart, jest też możliwość podłączenia audio przez chinch(audio L/audio R). Urządzenia łączone były przy pomocy róznych kabli Scart, były też podłączane kable audio L/R, ale dźwięk nadal pozostawia wiele do życzenia. Przez antenę dźwięk jest pełniejszy, działają wbudowane w TV efekty przestrzenne, natomiast przy podłączeniu dekodera dźwięk jest dużo cichszy, "płaski", brakuje basów i sopranów, efekty przestrzenne prawie niesłyszalne.
  2. problem z pikselizacją lub drganiami obrazu - często występuje pikselizacja różnych fragmentów obrazu lub drganie fragmentów obrazu, objawy ustępują po wyłączeniu i ponownym włączeniu dekodera pilotem.
  3. Zawieszanie się dekodera - dość często przy szybkim przeglądaniu kanałów następuje zawieszenie się dekodera na które pomaga tylko jego fizyczne wyłączenie i ponowne włączenie.
  Czy takie problemy to standard w tym dekoderze
  Czy inne dekodery też powodują takie objawy?
 • flexghzflexghz