Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hond Accord 96r- Gdzie podłączyć alarm?

Felix1988 15 Lis 2008 17:51 1533 6
  • #1 15 Lis 2008 17:51
    Felix1988
    Poziom 10  

Witam

Kupiłem sobie alarm do auta. Na schemacie pokazane jest gdzie mam się podłączyć. Ale mam problem ze znalezieniem przewodów. Czy niema gdzieś jakiegoś złącza do podpięcia alarmu? Bo znalazłem jakieś nie podłączone kostki oraz bezpiecznik i wyjście z zasilania do alarmu. Czy z kabiny można sterować zamkiem centralnym czy trzeba prowadzić kolejne przewody?

Pozdrawiam Felix.

0 6
  • #2 15 Lis 2008 18:14
    lukaszlanga
    Poziom 16  

szukaj kabli metodą prób i błędów musisz znaleźć też mialem taki problem wszystko jest w instrukcji do czego jaki kabel trzeba podlączyc troche się pomęczylem ale odszukałem podłączylem i wszystko dziala a jeśli chodzi o centralny zamek to pytanie czy on posiada takowy jezeli tak wystarczy podpiąć kilka kabli do sterownika w aucie jezeli nie to musisz zakupc cały zestaw silniki centralke i podłączać wszystko od nowa

0
  • #3 15 Lis 2008 18:45
    Felix1988
    Poziom 10  

Problem jest w tym ze szukałem jakiegoś schematu do tego modelu i niestety nic konkretnego nie znalazłem. A był by bardzo przydatny. A co do centralnego zamka to w drzwiach pasażera jest siłownik i z tyłu też. Tylko w drzwiach od kierowcy nie było ale już zamontowałem. Centralka znajduje się w drzwiach kierowcy. Sterowanie jest zamkiem. Zastanawiam się czy jest doprowadzone sterowanie do kabiny. Szukanie to niezła zabawa ale w takiej pozycji pod kierownicą ciężko wytrzymać.

0
  • #4 15 Lis 2008 18:51
    lukaszlanga
    Poziom 16  

jakies doprowadzenie sterowania do kabiny powinno bys a jeśli chodzi o schemat to szukasz schematu auta czy alarmu jesli alarmu to napisz jaki to alarm

0
  • #5 15 Lis 2008 18:56
    Felix1988
    Poziom 10  

Schematu Auta bo schemat alarmu jako taki mam.

0
  • #6 15 Lis 2008 18:59
    lukaszlanga
    Poziom 16  

poszukaj na torrentach ksiązki o aucie coś w stylu napraw sam tam są zawsze schematy układów elektrycznych

0
  • #7 15 Lis 2008 20:38
    Felix1988
    Poziom 10  

No coś znalazł teraz powinno być łatwiej.
    Jesli ktoś coś wie o tym temacie to proszę pisać każda pomoc się przyda!

0
  Szukaj w 5mln produktów