Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zwiekszenie powierzchni grzewczej

mysza199 16 Nov 2008 00:09 1218 2
    mysza199
    Level 12  
    Hehe znajomy kupil sobie domek... no tzn tak stara rudere jak dla mnie .. ale mniejsza o to.
    W jednym pokoi ma ... moim zdaniem za slaby kaloryfer.... kaloryfer na max niby cieply ale w pokoju zimno ...
    pokoj szczytowy wprawdzie no ale bez przesady, nawet pracujacy komp nie pomaga ;P ... 18 stopni to lekka przesada......
    w przyszym roku zamierza ocieplic budynek no i kaloryfer wiekszy zalozy.... obecnie ma panelowy .... no na moje oko kilkulatni ale chyba komus nie poszlo z nim ... albo chcial zaoszczedzic czy co

ma dosyc dluga rure doprowadzajaca do nigo i chcialby ja wykorzystac... tzn nie wiem czy to mozliwe i czy spelni swoje zadanie ale chce zamontoac cos na te rurze ... jakies zelazne prety czy cos .... niby maja sie nagrzewac ale jednoczesnie zwiekszac powierzchnie oddawania ciepla

moim zdaniem nic to nie da ale moze sie myle ???
    William Bonawentura
    Level 33  
    Niech zgadnę - jesteś ofiarą systemu gimnazjalnego ? A co do twojego znajomego, to robienie grzejnika z rury jest mało celowe. Lepiej dodać drugi grzejnik. Tyle że jeśli planuje docieplenie budynku to za rok problem się pewnie sam rozwiąże.
    mysza199
    Level 12  
    William Bonawentura wrote:
    Niech zgadnę - jesteś ofiarą systemu gimnazjalnego ? A co do twojego znajomego, to robienie grzejnika z rury jest mało celowe. Lepiej dodać drugi grzejnik. Tyle że jeśli planuje docieplenie budynku to za rok problem się pewnie sam rozwiąże.

Ja ??? U mnie ciepelko.

A wracajac do tematu....to ma byc dorazne na ten sezon .... nie wiem co masz na mysli rury .... myslelismy raczej o nalozeniu jakis rurek, balchy na ta rure aby ona oddawala wiecej ciepla

ale jakiego materialu uzyc to jest pytanie