Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z cardridzem do hp610c

figgo 16 Mar 2004 22:08 1377 9
  • #1 16 Mar 2004 22:08
    figgo
    Poziom 10  

Napelnilem cardridz czarny do hp610c - wstrzyknolem igla tusz od gory, przez taki gumowy koreczek (oczywiscie przebilem go). po napelnieniu zakleilem gore tasma klejaca. mimo to mam problem - co jakis czas wycieka mi bardzo duzo tuszu przez dysze i drukarka wtedy nie drukuje. musze polozyc cardridz na husteczce zeby "wyciagnala" tusz i potem jest dobrze - do kolejnego razu. dzieje sie tak srednio raz w miesiacu.

0 9
  • #2 17 Mar 2004 10:49
    Alcedo
    Poziom 23  

problem poruszany od lat,
    kliknij na opcje szukaj cos na pewno znajdziesz
    proponuje zamknąć temat lub wyrzucić do kusza

0
  • #3 17 Mar 2004 22:13
    elektor
    Poziom 17  

Jak widze przegladając forum to kolega ALCEDO w wiekszosci postów by je zamykał.Moze to jest dobry sposób na pisanie postów i zdobywanie punktów.Odpowiadam na pytanko: Jeżeli wycieka ci samoistnie tusz przez dysze jest to oznaką nieszczelności kartridża.Zaklej pożądnie tę dziurkę i bedzie dobrze. POWODZENIA

0
  • #4 18 Mar 2004 08:56
    kosmita
    VIP Zasłużony dla elektroda

elektor napisał:
    Jak widze przegladając forum to kolega ALCEDO w wiekszosci postów by je zamykał.Moze to jest dobry sposób na pisanie postów i zdobywanie punktów.

znaczy ze na tym forum cos takiego jak netetykieta nie istnieje i nie obowiazuje??? no dajcie spokuj!!!!!!! to chociaz na regulamin popatrz.. ja mimo ze nie zajmuje sie napelniactwem wiem o co chodzi i to z tego forum wiec rada Alcedo jest jak najbardziej na miejscu... ja jak szukam odpowiedzi na jakies trudne (dla mnie) pytanie to najpierw google pozniej szukam na kilku forach dyskusyjnych, a dopiero pozniej ze spuszczona glowa swiadom swojej ignorancji pytam na forum i panie elektor jak chcesz to przejrzyj moje posty i zobacz jak "czesto" w ogole o cos pytam a jak czesto udzielam rad... i jesli uwazasz ze i ja zdobywam punkty i liczbe postow zaslaniajac sie regulaminem i netetykieta to wyzywam na udeptana ziemie!!!!!!!!!!!!! :D preferuje topory :D:D:D ale jak chcesz mozemy sie potykac kopiami albo walczyc na miecze :D:D:D:D

pozdrawiam

0
  • #5 18 Mar 2004 09:09
    Kazik
    Spec od drukarek

Popieram Kosmitę. Wiele problemów było poruszanych, zostało dosyć dobrze opisanych i nie dziwię się kolegom że nie mają ochoty odpisywać po kilka, kilkanaście razy na te same pytania - po to jest opcja "szukaj" żeby nie zawracać głowy ludziom pytaniami, na które można spokojnie znakeźć odpowiedź - nie tylko na elektrodzie. O tuszach, kartridżach i nnych jest b.dużo w sieci - trzeba tylko chcieć poszukać.

0
  • #6 18 Mar 2004 09:36
    Alcedo
    Poziom 23  

zazwyczaj podaje w swoich postach linki do tego co znalazłem i następnie proszę o zamkniecie tematu, ale w tym temacie to już tyle powiedziano, że linki są moim zdaniem zbędne.
    Jednakze dla unaocznienia tego co piszę to proszę co znalazłem:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/search.php?mode=results
    21 wyników o drukarce 610C po wpisaniu "610C"
    mozna jeszcze wpisać 615, 640, 656 do tych modeli ten tusz pasuje.
    Mozna jeszcze wpisać regeneracja tuszu, można nr kartridża, coś się na pewno znajdzie, ale na początek roponuje przeczytac te posty. W tytułach szesciu z nich znalazłem coś o drukowaniu lub tuszach.
    Pozdrawiam
    Piotr

PS Jezeli chodzi o punkty to juz dawno zadeklarowałem przekazanie punktów na akcje pajacyk, bo nie mam co z nimi robić.

0
  • #7 18 Mar 2004 13:52
    elektor
    Poziom 17  

Przepraszam za wypowiedź,lecz czy niepamietacie jak my zaczynaliśmy? Mysle ze każdy był niecierpliwy i pisał jakis post.Myślę że nieuraziłem kolegów jeżeli tak sie czuja to przepraszam i życze owocnych prac nad zepsutymi sprzecikami. POZDRAWIAM

0
  • #8 18 Mar 2004 14:43
    kosmita
    VIP Zasłużony dla elektroda

ale jakies zasady zachowywac trzeba bo inaczej elektroda zacznie przypominac nasz sejm;) a my politykow

pozdrawiam

0
  • #9 28 Kwi 2004 12:02
    figgo
    Poziom 10  

kolega Alcedo zamiast odpowiedziec konkretnie to sie madrzy. faktycznie to forum przypomina sejm polski. przeszukalem obecne juz na forum posty i nic nie znalazlem. pozdrawiam

0
  • #10 04 Maj 2004 15:06
    tomer123
    Poziom 12  

witam.
    kolego poprostu zaaplikowales tusz poprzez otwor sluzacy do wtłaczania powietrza, ktore wytwarza wewnatrz podcisnienie. Niestety musisz sie przygotowac na zakup nowego tuszu gdyz nie jest juz mozlwe wytworzenie podcisnienia utrzymujacego atrament i dlatego on wycieka.
    pozdrawiam

0