Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OPEL ASTRA 1.4 16v Twinsp.... 2008r.

16 Lis 2008 15:20 1779 2
  • Poziom 16  
    Witam serdecznie .. Zakupiłem to autko w tygodniu ( nowe )i mam do Was pytanko . Czy ten silnik musi tak "gręgolić "przy rozwijaniu prędkość , aż czuje lekkie drgania przy pedałach sprzęgła czy gazu.Na postoju jest OK, cichutko , chociaż troszkę mnie męczy ten silniczek od wspomagania który tak lekko słychać , ale powiedziano że tak musi być . Jeżdziłem Renówką 19 1.4 ( energy ) tam tego nie było tylko płynność , silnik ładnie pracował bez jakich kolwiek zbędnych drgań .. Chyba że Ople 16V taką pracę mają ?Proszę o wypowiedzi.
  • Poziom 27  
    Też mam 1.4 twinporta i też się na niego przesiadłem z renówki megane1.6 16V. Przejechałem już nim około 1500 km i niestety, jak to mówią fachowcy taka jest jego uroda jeśli chodzi o pracę silnika. A co do silnika pompy wspomagania to mnie na początku zaniepokoił dźwięk jego zwalniania po wyłączeniu zapłonu ( jakby zwalniała turbina) ale w serwisie mnie uspokojono że tak to pracuje.

Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    No witam ,, właśnie mnie też niepokoi to "mruczenie"silnika , ale prawdopodobnie tak musi być ..te 16V tak ma .Troszkę jestem rozczarowany tą pracą tego silnika ale widzę że tak musi być.Co do silniczka wspomagania też troszkę głośno pracuje , ale też tak musi być ,, a szkoda . POZDR....i czekam na inne odpowiedzi ..