Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

słuchanie muzyki przy właczonej nawigacji

16 Lis 2008 15:22 3376 3
  • Poziom 11  
    kupiłem stacje multimedialna 2 din Special Car DVD player for VW volkswagen PASSAT b5 1996-1999, Bora, Golf 4 and old Jetta, podłączyłem i mam kilka problemów z którymi nie potrafie sobie sam poradzić, mianowicie- włącze nawigacje gasnie muzyka, włacze muzyke gaśnie navi, z opisu sprzetu wynika że mozna słuchać muzyki przy włączonej nawigacji "Navigation and play music at the same time", druga sprawa zazwyczaj rano ja włączam sprzęt jadąc do pracy na ekranie nie ma normalnego widoku radia czy pulpitu, dopiero po resecie wszystko wraca do normy, pojawia sie niebieski ekran coś zamruga i jest ciągle niebiebieski, powinno być radio , zmiana zródła nic niezmienia, po resecie wszystko wraca do normy, proszę życzliwych fachowców o pomoc, wskazówki, sprzet nie jest firmowy, kupiłem go w internecie,
  • Moderator - GSM
    Niestety chinszczyzna tak ma.Wydaje mi się że sam producent nie wie jak temu zaradzic.Masz instrukcje to poczytaj moze tam jest jakieś rozwiązanie a jak nie to zwrot do sklepu.
  • Poziom 11  
    z tego co sie dopytywałem to kwestia włączenia, ale nikt niechce powiedzieć, nie mam w poblizu jakiegos warsztatu aby podjechać i zapytać, zapłacić, mysle że napewno już ktos sie z tym spotkał i rozwiazał problem, instrukcje już czytałem kilkakrotnie, w sumie jest po angielsku, ale mysle że bym znalazł co i jak
  • Poziom 11  
    doszedłem już do celu, wszystko jest oki, nalezy właczyć nawigację w opcjach, wybrać cel i zatwierdzić, a następne przejść czy na radio czy CD, mozna słuchać, a w trakcie jazdy przed wykonaniem manewru nawigacja sama wchodzi na ekran i wskazuje droge